Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Vyhlášení soutěže o dresy od Věci na fotbal

čtvrtek, 8. června 2017, 14:57

Soutěž o dresy pro celý tým došla do zdárného konce a my můžeme vyhlásit jejího vítěze! Stává se jím fotografie od Martiny Klementové, která ukázala týmovou radost v TJ Hradiště. Gratulujeme!

O převzetí výhry budeme výherce kontaktovat v nejbližších dnech.

V této souvislosti nám zároveň dovolte poznamenat, že soutěž byla vyhlášena pro sportovní organizace a se sportem by se měl snoubit i smysl pro fair play. Je nám jasné, že výše ceny od partnera soutěže Věci na fotbal je velmi lákavá, to by však nemělo nikoho ze soutěžících přimět k tomu, aby zakládal fiktivní účty pro možnost sbírání hlasů.

Stejně jako jsme schopni komukoli dokázat, kolik hlasů bylo přesně do pondělní půlnoci zasláno, jsme naopak také schopni zveřejnit, kolik hlasů odešlo z jedné e-mailové adresy či jedné IP adresy. Bohužel musíme konstatovat, že nás toto zjištění velmi znepokojuje. Pro nás z toho plyne ponaučení do budoucna, kdy budeme soutěže koncipovat jinak.

Soutěž byla koncipována tak, aby odměnila ty, kteří pošlou svojí fotografii a podělí se o ní s ostatními uživateli, kteří následně posílají hlasy. Proto jsme z přístupu některých soutěžících k soutěži zklamáni.

Závěrem děkujeme všem soutěžícím, kteří k soutěži přistupovali v duchu fair play a věříme, že s námi zůstanete i nadále.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na mmatousek@trimacb.cz.

Napsal(a) Jihočeský fotbal

Štítky soutěž, fotbal, výherce, vyhlášení

Kam dál?

Soutěž s Jihočeským fotbalem. Pošli fotku, hlasuj a vyhraj sadu dresů pro svůj tým!Soutěž s Jihočeským fotbalem. Pošli fotku, hlasuj a vyhraj sadu dresů pro svůj tým!

Soutěž s Jihočeským fotbalem. Pošli fotku, hlasuj a vyhraj sadu dresů pro svůj tým!

sobota, 20. května 2017, 07:47Portál Jihočeský fotbal, který je s vámi už jedenáctou sezonu, spustí soutěž pro fotbalové oddíly z...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení