Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Šance pro mladé adepty. Zúčastněte se Školy mladých rozhodčích

úterý, 13. listopadu 2018, 07:58

Komise rozhodčích a delegátů KFS Jč. kraje připravuje další ročník Školy mladých rozhodčích. V případě dostatečného počtu zájemců proběhne v několika blocích od prosince 2018 do února 2019 a zakončena bude v březnu závěrečnými zkouškami.

Zájemci se mohou hlásit do prodlouženého termínu 21. listopadu 2018. Přihlášky je možné zaslat emailem (eibl.vladimir@volny.cz), poštou (Fotbalový svaz, Skuherského 14, 370 01 ČB), nebo doručit osobně na sekretariát KFS Jč. kraje.

Přihláška musí obsahovat jméno a příjmení, adresu, datum narození, telefon a emailové spojení. Dosud došlé přihlášky jsou evidovány a není třeba je opakovat. Přihlášení obdrží začátkem prosince pozvánku na první seminář.

Do Školy mladých rozhodčích se mohou přihlásit chlapci od 14 do 19 roků věku (+ dívky a ženy po dovršení 14 roků bez dalšího věkového omezení).

Bližší informace podá sekretář KFS Vladimír Eibl (mobil: 777 268 713).

Napsal(a) (kfs)

Kam dál?

Nováček Nová Ves dokráčel za podzimním prvenstvímNováček Nová Ves dokráčel za podzimním prvenstvím

Nováček Nová Ves dokráčel za podzimním prvenstvím

pondělí, 12. listopadu 2018, 13:02V posledním kole podzimní části hostila N. Ves tým z Vimperka. Diváky čekal zajímavý zápas. Domácí...

Kaplický Jakub Lesňák svým hattrickem přerdurčil ve Frymburku výsledekKaplický Jakub Lesňák svým hattrickem přerdurčil ve Frymburku výsledek

Kaplický Jakub Lesňák svým hattrickem přerdurčil ve Frymburku výsledek

pondělí, 12. listopadu 2018, 10:54Podzimní derniéru obstaral derby zápas u Lipenské přehrady. Oba dva trenéři se museli obejít bez...

I. třídy: Suchdol si v Mladém vystřílel podzimní prvenství, šest ran do klobouku netolického Jakuba Varyše!I. třídy: Suchdol si v Mladém vystřílel podzimní prvenství, šest ran do klobouku netolického Jakuba Varyše!

I. třídy: Suchdol si v Mladém vystřílel podzimní prvenství, šest ran do klobouku netolického Jakuba Varyše!

neděle, 11. listopadu 2018, 18:24Krajské I. třídy mají odzvoněno. Uteklo to jako voda… Předehrávka prvního jarního kola se oproti...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení