Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Výběrové tréninky v Akademii

pondělí, 8. října 2018, 19:59

První z pravidelných výběrových tréninků hráčů z jihočeských klubů, tentokrát pro ročník 2007 proběhl ve středu 3. 10. v tréninkovém centru Složiště.

SK Dynamo Akademie ve spolupráci s Regionální fotbalovou akademií Jihočeského kraje (RFA) včerejším dnem zahájila první ze série výběrových tréninků pro hráče z ostatních jihočeských klubů ročníku 2007.

Vybraní hráči z naší Akademie, tentokrát společně s vybranými hráči z SKP České Budějovice, FK Slavoj Český Krumlov, FC Šumava Frymburk, Tatran Prachatice a TJ Sokol Zdíkov pod vedením trenérů Jana Kolčavy a Patrika Krabce absolvovali dvouhodinový společný trénink, kteří si všichni kluci náramně pochvalovali.

Tyto tréninky budou probíhat v Akademii pravidelně každých 14 dní, a to vždy za účasti hráčů z Akademie společně s vybranými hráči z různých jihočeských klubů. Cílem tohoto programu je umožnit nejšikovnějším klukům z Jihočeského kraje zatrénovat si společně a pod vedením profesionálních trenérů v podmínkách našeho centra.

Tréninky jsou otevřeny i pro trenéry ze zúčastněných klubů, kteří s našimi trenéry konzultují jednotlivá cvičení a mohou i pro ně být přínosem či inspirací. Věříme, že i toto je jedna z cest k větší spolupráci mezi jihočeskými kluby a ke zlepšení fotbalové výchovy mládeže v našem regionu.

Napsal(a) Dan Mikulička | Foto SK Dynamo Akademie

Kam dál?

Štěchovická prohra Písku byla smolnáŠtěchovická prohra Písku byla smolná

Štěchovická prohra Písku byla smolná

pondělí, 8. října 2018, 09:38Třetiligový celek FC Písek se v 9. kole soutěže utkal s hráči Štěchovic. V městysu z okresu...

I. třídy: Lhenice začaly pod Čechem vítězně, béčko Milevska stále bez boduI. třídy: Lhenice začaly pod Čechem vítězně, béčko Milevska stále bez bodu

I. třídy: Lhenice začaly pod Čechem vítězně, béčko Milevska stále bez bodu

neděle, 7. října 2018, 22:28AKTUALIZOVÁNO - Lhenice s novým trenérem Ivem Čechem dosáhly v souboji nováčků v Semicích prvního...

Táborská rezerva v Berouně doplatila na tradiční chybyTáborská rezerva v Berouně doplatila na tradiční chyby

Táborská rezerva v Berouně doplatila na tradiční chyby

neděle, 7. října 2018, 20:52Táborští mladíci měli jedinečnou možnost přiblížit se na dostřel dalším celků z chvostu divizní...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení