Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Ve Freistadtu dominovali veteráni Netáhel

sobota, 4. února 2017, 13:06

V pátek 3. února 2017 se konal ve Freistadtu halový seniorský turnaj hráčů nad 35 let. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů, které se utkaly systémem každý s každým. Vítězem se stal jihočeský celek Netáhla Čtyři Dvory, který si připsal plný počet bodů. Sestava Netáhel byla doplněna o hráče českokrumlovských celků malé kopané: Kapoun, R. Salon (Vyšehrad XXL), P. Jirka (Paroh Kaplice) a Koršala, Petřík (Bombaďáci).

Výsledky Netáhel:

- Freistadt 4:3 (Jirka 2, Chlumecký, Koršala)

- Prachatice 5:0 (Jirka 2, J. Havlíček 2, M. Tomka)

- Pregarten 4:2 (J. Havlíček, Petřík, Koršala, M. Tomka)

- Lasberg 6:2 (J. Havlíček 2, Koršala 2, Jirka, M. Tomka)

- Reinbach 3:1 (Jirka, Petřík, J. Havlíček)

- Leonfelden 4:2 (J. Havlíček 4)

Sestava Netáhel: Kapoun - Chlumecký, Petřík, Koršala, J. Havlíček, M. Tomka, P. Jirka, R. Salon.  Trenéři Jaroslav Rambousek a Zbyněk Rys.

Jaroslav Havlíček se stal s 10 góly nejlepším střelcem turnaje.

 

Vítězná Netáhla, zleva stojí: rakouský fanoušek, Roman Chlumecký, Jaroslav Havlíček, Pavel Jirka, Jan Petřík, Erik Koršala. Dole zleva: trenér Jaroslav Rambousek, Zbyněk Rys, Milan Tomka, Robert Salon, brankář Radek Kapoun. 

Napsal(a) Jan Petřík

Kam dál?

V nadstavbové části Vodňanské ligy selhali OtrociV nadstavbové části Vodňanské ligy selhali Otroci

V nadstavbové části Vodňanské ligy selhali Otroci

čtvrtek, 2. února 2017, 18:28V úvodním kole nadstavbové části Vodňanské ligy naznačili Oranjes zlepšení, když porazili...

Regent cup zahájil dvěma příděly a ztrátou favoritaRegent cup zahájil dvěma příděly a ztrátou favorita

Regent cup zahájil dvěma příděly a ztrátou favorita

pondělí, 30. ledna 2017, 19:19V úvodním kole IX. ročníku Regent cupu na umělém trávníku ve Staré Hlíně nevyhrál z favoritů pouze...

Mizerná muška pod zámkem. V neděli se za 180 minut zrodila jen jedna trefa!Mizerná muška pod zámkem. V neděli se za 180 minut zrodila jen jedna trefa!

Mizerná muška pod zámkem. V neděli se za 180 minut zrodila jen jedna trefa!

neděle, 29. ledna 2017, 17:16V neděli pokračovala Hlubocká zimní liga úvodními zápasy skupiny B. Zatímco v sobotu bylo k vidění...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení