Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihočeský fotbal

Ideální jedenáctka KP: Marek Novák kraluje střelcům, první nula na kontě Sokola

pátek, 15. září 2017, 07:50

Šestigólové nášupy Želče a Oseku se podepsaly na složení nejlepší sestavy 5. kola krajského přeboru. Želeč po přestávce přehrála novovčelnického nováčka pěti góly, zatímco Osek těžil s Dražicemi z rychlého nástupu, když za čtvrt hodiny si zajistil třígólový náskok.

První čisté konto udržel nováček ze Sezimova Ústí. Brankář Zbyněk Sedloň si poradil se všemi šancemi favorizovaného Hradce a měl lví podíl na prvním získaném bodu. Za jeho výborný výkon, který ocenil i hradecký kouč Marek Černoch, jsme Zbyňka Sedloně vyhlásili Mužem kola.

Kapitán táborské rezervy Marek Novák se objevuje v sestavě kola už potřetí. Aktuálně nejlepší střelec soutěže rozšířil své konto v podzámčí, kde dal ospalému domácímu týmu dva góly. Vydařený návrat na trávníky zažil rudolfovský Jiří Hrbáč, který patřil k nejlepším hráčům zápasu s Protivínem.

Zatímco protivínský kapitán Jaromír Vorel střelecky pauzíroval, dostihl ho na pětigólové metě želečský útočník Radek Novotný. Na levém kraji zálohy byl velice aktivní Sebastian Hosnedl, který dvě branky vstřelil sám a u dalších asistoval. Dva zápisy učinili také Hosnedlovi parťáci Martin Carda a Jakub Říský.

Nejlepší střelci: 8 – M. Novák (Táborsko B), 5 – J. Vorel (Protivín), R. Novotný (Želeč), 4 - Šíma (Olešník), Prášil (Protivín), Tauber (Hluboká), Říský (Osek), Bosnyak (Želeč)


Ideální sestava 5. kola KP podle Jihočeského fotbalu

Zbyněk Sedloň (S. Ústí)

Jiří Viták (Čimelice), Ondřej Cahyna (Třeboň), Pavel Sazma (S. Ústí)

Marek Novák (Táborsko B/3), Jiří Hrbáč (Rudolfov), Tomáš Kukučka (Želeč), Sebastian Hosnedl (Osek)

Radek Novotný (Želeč), Martin Carda (Osek)

Napsal(a) Redakce | Foto Jan Škrle

Kam dál?

Tomáš Smékal plní v Bavorovicích roli kanonýraTomáš Smékal plní v Bavorovicích roli kanonýra

Tomáš Smékal plní v Bavorovicích roli kanonýra

čtvrtek, 14. září 2017, 22:16Útočník Tomáš Smékal (26) si svými střeleckými kousky vysloužil na krajských trávnících renomé...

K Otavě přijedou páté JirnyK Otavě přijedou páté Jirny

K Otavě přijedou páté Jirny

čtvrtek, 14. září 2017, 20:12Na sobotu 16. září v 10.15 hodin je naplánován výkop dalšího domácího utkání píseckých...

Fotbalový klub FC MAS Táborsko se rozrostl o tým dívekFotbalový klub FC MAS Táborsko se rozrostl o tým dívek

Fotbalový klub FC MAS Táborsko se rozrostl o tým dívek

čtvrtek, 14. září 2017, 18:49Uplynulou neděli na stadionu Míru v Táboře mohli diváci spatřit první oficiální fotbalové utkání...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení