Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihočeský fotbal

Ideální jedenáctka KP: Dva hattricky a jedna zmýlená

pátek, 8. září 2017, 09:29

Podle zápisů o utkání padly v minulém kole tři hattricky. V utkání Protivína s Osekem rozhodčí chybně připsali poslední gól Jaromíru Vorlovi, byť trefu obstaral jeho bratr Zbyněk. Ve zmiňovaném střetnutí zářil Ondřej Prášil, který do 36. minuty stihl vstřelit tři branky. Volba Muže 4. kola byla jasná.

Želečský gólman Martin Blažek přišel v Katovicích o neprůstřelnost, ale smutnit nemusel. I přes dva obdržené góly byl společně s Ondřejem Kosobudem nejlepším hráčem Želče, navíc zlikvidoval Uherovi pokutový kop.

Petr Listopad, obránce Čimelic, se prezentoval v N. Včelnici dalekonosnou ranou z trestného kopu, která by byla ozdobou všech televizních anket. Táborský mladíček Adam Rytíř zvládl za víkend odehrát dva zápasy. Nejprve ze svůj dorost, poté vypomáhal v obraně béčka a od trenéra Štici si za svůj výkon vysloužil pochvalu.

Dařilo se hráčům v záložní řadě. Daniel Štecher už je tradičně oporou Dražic, což prokázal i proti Milevsku. To samé platí i o hradeckém Radimu Koutnému, jenž v derby s Třeboní nasměroval své mužstvo za třemi body. Petr Celý z Dačic zavelel k dotažení manka s Hlubokou a především jeho zásluhou vydřel Centropen bod. „Strhl tým k mohutné ofenzivě ve druhém poločase a navíc dal dvě branky,“ řekl k jeho výkonu předseda Dačic Milan Točík. Na čele se udržel Olešník, dobrou formu prokazuje ve středu zálohy Marek Pomeje. Tentokrát se zapsal i do střelecké listiny.

V osmigólové přestřelce v Dačicích byl z hostujícího týmu Hlubokou ústřední postavou útočník Tomáš Tauber. Avšak ani jeho tři zásahy na vítězství nestačily. Střelnici si doma otevřel Protivín. Osek vyprovodily osmi góly, trenér Juraj Kobetič chválil celý tým, ale výkony exligisty Ondřeje Prášil a Jaromíra Vorla nešly přehlédnout.

Nejlepší střelci: 6 – M. Novák (Táborsko B), 5 – J. Vorel (Protivín), 4 - Šíma (Olešník), Prášil (Protivín), Tauber (Hluboká), 3 - Kromka (Dražice), Kučera (J. Hradec), Dudek (Olešník), Bosnyak a Novotný (oba Želeč).


Ideální sestava 4. kola KP podle Jihočeského fotbalu

Martin Blažek (Želeč)

Petr Listopad (Čimelice), Ondřej Kosobud (Želeč), Adam Rytíř (Táborsko B)

Ondřej Prášil (Protivín), Petr Celý (Dačice), Daniel Štecher (Dražice), Radim Koutný (J. Hradec/2), Marek Pomeje (Olešník)

Tomáš Tauber (Hluboká/2), Jaromír Vorel (Protivín/2)


Napsal(a) Redakce | Foto Petr Vlasák

Kam dál?

Termín pohárového utkání Písku se ZlínemTermín pohárového utkání Písku se Zlínem

Termín pohárového utkání Písku se Zlínem

pátek, 8. září 2017, 08:14Fotbalový svátek, v jehož rámci se písecký třetiligový tým v domácím prostředí střetne s účastníkem...

Výjimečný kousek brankáře Sedlice! Milan Vančát podruhé skórovalVýjimečný kousek brankáře Sedlice! Milan Vančát podruhé skóroval

Výjimečný kousek brankáře Sedlice! Milan Vančát podruhé skóroval

čtvrtek, 7. září 2017, 13:55Jednička mezi třemi tyčemi Sedlice, kam se odchovanec Milína Milan Vančát (28) před sezonou vrátil...

Kamil Hajdušek vítá, že v Písku mají tým plný vlčákůKamil Hajdušek vítá, že v Písku mají tým plný vlčáků

Kamil Hajdušek vítá, že v Písku mají tým plný vlčáků

čtvrtek, 7. září 2017, 10:43Na postu jedničky v brance třetiligového FC Písek se drží od počátku sezony třiadvacetiletý Kamil...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení