Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Ratibořské Hory podruhé obraly o body vedoucí Lom

úterý, 11. dubna 2017, 09:39

Náskok prvního Lomu v I. B třídě (sk. D) se ztenčil na tři body. Ambiciózní nováček se musel spokojit v Ratibořských Horách jen s bodem. Gól dal z ojedinělé akce, zatímco domácí nastřelili tyč a břevno. Vyrovnávací branku obstaral ratibořský Antonín Fišer, který v den utkání slavil 19. narozeniny. Právě jeho tým bude příštím soupeřem rozjetého Lišova, který po šestém vítězství za sebou poskočil na druhé místo.

Hodnocení utkání očima trenéra Ratibořských Hor Václava Hoffmanna: „V dalším domácím utkání jsme přivítali vedoucí mužstvo soutěže Sokol Lom. Proti minulému utkání v Mladé Vožici naši hráči podali daleko lepší výkon a v prvním poločase jsme soupeře přehrávali a prakticky jsme ho k ničemu nepustili. Lom hrozil pouze ze standardních situací, zejména pak z dlouhých vhazování. K naší úplné spokojenosti chyběl v prvním poločase pouze vstřelený gól. Ve druhém poločase soupeř hru opticky vyrovnal, přesto jsme dokázali Patrikem Marešem nastřelit tyčku a jeho další střelu vytěsnil brankář Lomu na břevno. Z čista jasna se soupeř v 61. minutě ujal vedení brankou Klejny. Naštěstí jsme již v 68. minutě po zahraném rohovém kopu a pěkné střele Fišera skóre utkání srovnali. Závěr utkání jsme již odehráli se snahou neinkasovat a získat s lídrem tabulky pro nás cenný bod. Za bojovný výkon musím poděkovat celému mužstvu. Z jednotlivců bych vyzdvihl výkon brankáře Tomáše Hoffmanna a našich nových hráčů Michala Prokeše a Josefa Knotka, kteří do našeho týmu dobře zapadli. V dalším kole nás čeká opět těžké utkání na půdě druhého týmu tabulky SK Lišov. Na utkání, které sehrajeme v neděli 16. 4. od 16.30 hodin pořádáme autobusový zájezd, na který zveme i naše věrné fanoušky. Odjezd autobusu je ve 14.15 hodin z náměstí v Ratibořských Horách.“

SK Ratibořské Hory - TJ Sokol Lom 1:1 (0:0)

Branky: 68. Fišer - 61. Klejna. Rozhodčí: Škuthan - Pečenka, Mraček. Diváci: 100.

Sestava Rat. Hor: T. Hoffmann - Fišer, Knotek, O. Balík, Vocílka - Vaněček, Prokeš, Flachs, S. Mareš - P. Mareš (75. Katolický), Kutiš.

Napsal(a) SK Ratibořské Hory

Kam dál?

Mezinárodní turnaj E.ON Euro Cup 2017 v Třeboni vyhrála zaslouženě Slavia Praha, SKP České Budějovice vybojoval skvělé třetí místoMezinárodní turnaj E.ON Euro Cup 2017 v Třeboni vyhrála zaslouženě Slavia Praha, SKP České Budějovice vybojoval skvělé třetí místo

Mezinárodní turnaj E.ON Euro Cup 2017 v Třeboni vyhrála zaslouženě Slavia Praha, SKP České Budějovice vybojoval skvělé třetí místo

úterý, 11. dubna 2017, 00:46Vítězem dvoudenního mezinárodního fotbalového turnaje pro ročník 2007 E.ON Euro Cup 2017, který se...

Bernartičtí uhájili druhé místo. Sezimoústecký Sokol vyrovnával až v závěruBernartičtí uhájili druhé místo. Sezimoústecký Sokol vyrovnával až v závěru

Bernartičtí uhájili druhé místo. Sezimoústecký Sokol vyrovnával až v závěru

pondělí, 10. dubna 2017, 20:49V 16. kole krajské I. A třídy hostovali Bernartičtí u soupeře, který má velmi dobrou jarní...

Béčko Písku vybojovalo premiérové jarní vítězstvíBéčko Písku vybojovalo premiérové jarní vítězství

Béčko Písku vybojovalo premiérové jarní vítězství

pondělí, 10. dubna 2017, 20:37Ondrášovka krajský přebor pokračoval jubilejním 20. kolem, v jehož rámci se na píseckém trávníku...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení