Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Fotbalový stadion v Táboře má novou tribunu

pátek, 7. prosince 2018, 10:51

Na východní straně fotbalového stadiónu v Táboře v Kvapilově ulici se v současné době dokončuje 1. etapa kryté tribuny pro téměř čtyři stovky sedících diváků.

Délka tribuny je 36 metrů, má 9 polí a 8  řad. Vstup je dvěma vchody od Jordánu.   Konstrukce tribuny je ocelová, podesty pro pohyb diváků jsou plechy s protiskluznou úpravou.

Pod tribunou vrcholí výstavba nezbytného sociálního zařízení pro muže, ženy a vozíčkáře. Jedná se zděnou vestavbu se samostatnými vstupy do zařízení z komunikačního chodníku za tribunou.

V předstihu byly k tribuně přivedeny přípojky vody, kanalizace a elektřina. Počátkem příštího roku budou osazeny plastové sedačky v modrobílých barvách fotbalového klubu.

Diváci se mohou těšit na první jarní domácí střetnutí Fortuna národní ligy s Jihlavou (10. 3. 2019), které budou moci sledovat již z krásného zařízení.

Nutno připomenout, že na zhotovení této tribuny přispělo vedení města finanční částkou ve výši 10 milionů korun. Za tuto významnou pomoc patří velké poděkování Městu Tábor od vedení fotbalového klubu a hlavně od diváků, neboť zvýší komfort při sledování utkání FNL.

Napsal(a) Karel Ilčík | Foto Jan Škrle

Kam dál?

Chýnov navázal na úspěšné jaro, kanonýra Práška zřejmě neudržíChýnov navázal na úspěšné jaro, kanonýra Práška zřejmě neudrží

Chýnov navázal na úspěšné jaro, kanonýra Práška zřejmě neudrží

pátek, 7. prosince 2018, 09:14FC Chýnov navázal na minulou sezonu I. A třídy. Po polovině letošního ročníku obhájil ve skupině B...

Podzimní čísla z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGYPodzimní čísla z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

Podzimní čísla z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

čtvrtek, 6. prosince 2018, 23:43Fortuna národní liga má za sebou podzimních šestnáct kol. Nejlepším střelcem se stal...

I po třech kolech Vodňanské ligy jsou Chill a FC Mexiko stoprocentníI po třech kolech Vodňanské ligy jsou Chill a FC Mexiko stoprocentní

I po třech kolech Vodňanské ligy jsou Chill a FC Mexiko stoprocentní

čtvrtek, 6. prosince 2018, 09:41Ve třetím dějství jubilejního 25. ročníku Vodňanské ligy potvrdilo vedoucí duo Chill a FC Mexico...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení