Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Soutěž o dresy od Věci na fotbal vyhrála přípravka TJ Hradiště

úterý, 18. července 2017, 14:14

Ostře sledovaná soutěž portálu Jihočeský fotbal o voucher v hodnotě 20 tisíc korun, který poskytl hlavní partner - prodejce sportovního vybavení Věci na fotbal - vyhrála fotka benjamínků z Hradiště u Písku. V hlasování vyhrála o jediný hlas.

Martina Klementová, vedoucí mužstva TJ Hradiště (ročník 2008), se o soutěži Jihočeského fotbalu dozvěděla na webu OFS Písek. „Narazila jsme na to v sobotu a měla jen jeden den na zaregistrování a vybrání vhodné fotky,“ vyprávěla. Samotný snímek byl pořízen před vůbec prvním zápasem přípravky TJ Hradiště. A na něm je zjevné, že místní naděje potřebují dresy jako sůl. „Do hlasování jsme zapojila všechny známé. Jsem moc ráda, že se to povedlo,“ potěšilo nejen Martinu Klementovou, ale i celý tým. 

Voucher pro vítěze soutěže si převzala společně se synem Martinem přímo v prodejně Věci na fotbal na Borku od majitele Romana Havla (na snímku). „Rádi jsme soutěž podpořili. Vítězné Hradiště je naším dlouholetým zákazníkem, takže se to sešlo přímo ideálně. Navíc je to pro děti a to potěší dvojnásob,“ uvedl Havel za firmu Věci na fotbal.

S novými dresy vyběhli na rodiče

Vzhledem k působení ve dvou soutěžích si kluci z Hradiště vybrali dvě sady nových dresů. „Předání proběhlo na dokopné za účasti trenéra Vráti Pekla a rodičů. Nadšení bylo obrovské. A kluci hned v dresech vyběhli na trávník na zápas dětí proti rodičům,“ prozradila Martina Klementová, kdy benjamínci Hradiště poprvé oblékli zbrusu nové dresy. 

Přípravka TJ Hradiště, ročník 2008, se v minulé sezoně zúčastnila dvou soutěží pořádaných OFS Písek.  „Kluci hráli okresní přebor mladších přípravek a z devíti týmů skončili sezonu na čtvrtém místě.  Výběr týmu hrál i okresní přebor starších přípravek (soutěž pro ročníky 2006 a mladší), kde ze 13 týmů skončil na krásném 10. místě,“ uvedla vedoucí mužstva Martina Klementová k umístění v ročníku 2016/17.

Napsal(a) Redakce | Foto TJ Hradiště

Vítězný snímek naší soutěže.Trenér Vratislav Peklo při rozbalování bedny v kabině.Martina Klementová (vpravo) s Vratislavem Peklem při předávání dresů hráčům přípravky.Přípravka TJ Hradiště, ročník 2008,  v nových dresech.Poprvé v nových dresech na hřišti.

Kam dál?

V podzámčí se nevyhrávalo. Hluboká skončila v první poloviněV podzámčí se nevyhrávalo. Hluboká skončila v první polovině

V podzámčí se nevyhrávalo. Hluboká skončila v první polovině

úterý, 18. července 2017, 07:12Hluboká vstupovala do uplynulé sezony pod velením uznávaného trenéra Františka Cipra a především na...

Vojta Dyk zve na 4. fotbalohraní, přijede Koller i RuppertVojta Dyk zve na 4. fotbalohraní, přijede Koller i Ruppert

Vojta Dyk zve na 4. fotbalohraní, přijede Koller i Ruppert

pondělí, 17. července 2017, 23:43Sobota 22. července bude v jihočeském Vacově opět patřit skvělému fotbalu a zábavě. Na tamní hřiště...

Slavojáci porazili v první přípravě VimperkSlavojáci porazili v první přípravě Vimperk

Slavojáci porazili v první přípravě Vimperk

pondělí, 17. července 2017, 23:20Nebe a dudy. Tak by se dal nazvat výkon krumlovských slavojáků v prvním letním přípravném zápase...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení