Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihočeský fotbal

SOUTĚŽ: Ve Strunkovicích obují kopačky hráči Motoru, ale i bratři Kotalíci, Štáfek nebo Šebrle

úterý, 20. června 2017, 14:30

Sportovní odpoledne plné fotbalu a zábavy chystají ve Strunkovicích nad Blanicí. Právě tam můžete ve společnosti sportu strávit druhou část neděle 25. června. Program je nabitý a slibný. Kopačky tam kromě domácích fotbalistů obují třeba hokejisté ČEZ Motor České Budějovice nebo tým složený ze známých sportovců a umělců.

Jako první vyběhne na strunkovický trávník ve 14:30 hodin výběr českobudějovického Motoru posílen o hráče z KHL a hostů. Nastoupí za něj například Jakub Kovář, Jiří Novotný, Petr Sailer, Stanislav Bednařík, bratři Kotalíci, Martin Vozábal, David Horejš a také samozřejmě hráči ze současného kádru Motoru. Barvy tohoto výběru bude hájit i Karel Poborský. Soupeřem jim bude domácí celek Blaníku Strunkovice.

Druhý zápas od 16:30 hodin obstará tým sportovců a umělců. Za něj budou kopat například Roman Šebrle, Jakub „Lavi Lavický" Štáfek, Dominik Hašek, herci Martin Kraus, Milan Pitkin a Jaroslav Sypal, hvězda seriálu Okresní přebor Leoš Noha, fotbalisté Horst Siegl, Tomáš Skuhravý, Jan Berger, Jiří Novotný, hokejisté Martin Procházka, Tomáš Vlasák, Radko a Leo Gudasovi a další známá jména. Tento tým nastoupí proti domácímu výběru Strunkovice 35+.

Vstupné na celé odpoledne činí 100 korun, děti do patnácti let jdou zdarma. Část výtěžku půjde na charitativní účely.

Soutěž o vstupenky na Sportovní odpoledne do Strunkovic (25. června)

Díky soutěži s Jihočeským fotbalem může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na Sportovní odpoledne ve Strunkovicích nad Blanicí. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do středy 21. června do 12. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

SOUTĚŽ SKONČILA

Sourozenci Kotalíkovi jsou křestními jmény Aleš a Adam. Správně byla odpověď C. Vítězkou dvou vstupenek se stala Zuzana Uhlíková. Gratulujeme.

Napsal(a) Yvetta Chmelová | Foto Jan Škrle

Kam dál?

Čimelice si výhrou nad sestupující Planou zajistily třetí příčkuČimelice si výhrou nad sestupující Planou zajistily třetí příčku

Čimelice si výhrou nad sestupující Planou zajistily třetí příčku

úterý, 20. června 2017, 14:20V posledním kole krajského přeboru přivítalo mužstvo Čimelic hosty z Plané nad Lužnicí. Domácí...

Dražice poslaly Hradiště do B třídy, do přeboru půjdou s novým trenéremDražice poslaly Hradiště do B třídy, do přeboru půjdou s novým trenérem

Dražice poslaly Hradiště do B třídy, do přeboru půjdou s novým trenérem

úterý, 20. června 2017, 09:06Roční účinkování v I. A třídě uzavřeli hráči Dražic na domácím trávníku v zápase proti...

Lukáš Pouček věděl s předstihem, že půjde do DynamaLukáš Pouček věděl s předstihem, že půjde do Dynama

Lukáš Pouček věděl s předstihem, že půjde do Dynama

úterý, 20. června 2017, 06:26První a zatím jedinou jistou posilou budějovického Dynama pro nadcházející ročník Fotbalové národní...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení