Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Na seminář Táta – trenér dorazí trenéři Barák a Vorlický s potomky

pondělí, 22. května 2017, 23:42

Velmi zajímavý seminář na téma Táta – trenér připravila pro mládežnické trenéry Komise mládeže Jč. KFS. „Podařilo se nám zajistit velké kapacity, které velmi otevřeně mluví o svých chybách při výchově a tréninku svých synů,“ říká předseda Komise mládeže Tomáš Maruška. Seminář proběhne ve středu 24. května 2017 od 17,30 hod. v konferenčním sálu Parkohotelu v Hluboké nad Vltavou.

Téma „Táta – trenér“ přiblíží problematiku výchovy hráčů v podání zkušeností z trenérské praxe při trénování svého syna na hřišti i mimo něj Antonína Baráka st. a Jiřího Vorlického st. s jejich syny jako přímými aktéry semináře.

Antonín Barák starší je jedním z nejuznávanějších trenérů mládeže v ČR a vedoucím talentované mládeže FAČR. Syn Antonín Barák mladší je odchovancem příbramského fotbalu, nyní hráčem SK Slavia Praha a reprezentantem ČR. V létě mění dres a za 80 miliónů přestupuje do italského Udine. Druhým tátou - trenérem a přednášejícím bude se svými syny Jiří Vorlický starší, bývalý profesionální fotbalista, úspěšný trenér Zbrojovky Brno a trenér mládežnické reprezentace FAČR U15.

„Trenéři mají jedinečnou možnost se s hosty osobně poznat, slyšet jejich dosavadní životní cestu a zároveň se na cokoliv zeptat. Sám jsem jejich seminář měl možnost shlédnout a všem, kteří se na výchově hráčů podílíte, vřele doporučuji,“ uvedl Tomáš Maruška s tím, že se trenérům vyplatí oželet případný středeční trénink svého mužstva a přijet na Hlubokou. Seminář je akreditován 2 kredity do doškolovacího systému trenérů FAČR.    

Napsal(a) Redakce

Kam dál?

Čimelice ukončily nelichotivou sérii. Odnesl to ŠevětínČimelice ukončily nelichotivou sérii. Odnesl to Ševětín

Čimelice ukončily nelichotivou sérii. Odnesl to Ševětín

pondělí, 22. května 2017, 19:16Ve 26. kole krajského přeboru přivítalo mužstvo Čimelic nováčka ze Ševětína. Domácí po měsíci bez...

Chýnov neuhlídal hlavičkáře Jakuba NovákaChýnov neuhlídal hlavičkáře Jakuba Nováka

Chýnov neuhlídal hlavičkáře Jakuba Nováka

pondělí, 22. května 2017, 12:13V utkání 22. kola se střetla na bernartickém trávníku mužstva, která nemusí při momentálním...

Vyšebrodské Dynamo utržilo v Kaplici dvanáct gólů, osm od Lesňáka!Vyšebrodské Dynamo utržilo v Kaplici dvanáct gólů, osm od Lesňáka!

Vyšebrodské Dynamo utržilo v Kaplici dvanáct gólů, osm od Lesňáka!

pondělí, 22. května 2017, 11:05První okresní derby v jarních odvetách odehráli Kapličtí až v rámci 22. kola. Do Kaplice zavítalo...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení