Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Dynamáci přivezli z mezinárodního turnaje na Moravě stříbro

úterý, 16. května 2017, 12:00

Starší přípravka SK Dynamo ČB U10 se zúčastnila 13. 5. 2017 mezinárodního fotbalového turnaje v Prostějově, kam vyjela poměřit síly zejména s moravskými týmy.

V konkurenci týmů jako FC Zbrojovka Brno, Sigma Olomouc, FC Slovácko, Spartak Trnava, SFC Opava a dalších se budějovičtí benjamínci soupeřů nezalekli a po zodpovědném výkonu zaslouženě vybojovali krásné 2. místo.

V turnaji prohráli pouze jedinkrát s vítězem turnaje Spartakem Trnava, který přijel ze Slovenska. Na turnaji ukázali svoji kvalitu a navázali na výsledky z předchozího turnaje E.ON Junior Cup, který se odehrál před týdnem v Kamenném Újezdě, kde neměli konkurenci a vybojovali 1. místo a postup do Velkého finále E.ON Junior Cup hrající se 8. - 10. září v Roudném u Č. Budějovic.

Stříbrné Dynamo ČB U10
Horní řada (zleva): trenérka Eliška Jášová, Filip Vávra, Viktor Michl, Tomáš Bláha, Jan Jílek, Jan Němeček, Tobiáš Vorel, Tadeáš Prášek, kondiční trenér Daniel Mikulička.
Uprostřed: Antonín Mikulička, Šimon Wölfl, František Mikulička, Tomáš Koloničný, Filip Ulhrich, Kryštof Dvořák, Jan Katona. Vpředu jsou brankáři Karel Györi a Dominik Kerl.

Napsal(a) Redakce

Kam dál?

Mé tělo je skvělým testovacím nástrojem, říká Kenzo Kase, vynálezce kinesio tejpůMé tělo je skvělým testovacím nástrojem, říká Kenzo Kase, vynálezce kinesio tejpů

Mé tělo je skvělým testovacím nástrojem, říká Kenzo Kase, vynálezce kinesio tejpů

úterý, 16. května 2017, 09:44Profesionální sportovci, ale i běžní lidé se zdravotními problémy. Ti všichni se čím dál více...

Roman Nádvorník: Bylo to derby se vším všudyRoman Nádvorník: Bylo to derby se vším všudy

Roman Nádvorník: Bylo to derby se vším všudy

pondělí, 15. května 2017, 21:21Na trenérovi FC MAS Táborsko Romanu Nádvorníkovi bylo po skončení nedělního derby s Dynamem České...

Zkušené Domažlice byly nad síly béčka TáborskaZkušené Domažlice byly nad síly béčka Táborska

Zkušené Domažlice byly nad síly béčka Táborska

pondělí, 15. května 2017, 19:56V předehrávaném 33. kole porazil Písek domažlickou Jiskru 4:2, ovšem na táborské Svépomoci ukázali...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení