Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihočeský fotbal

Mistryně z Mokrého slavily titul vítězstvím nad Hradištěm

čtvrtek, 11. května 2017, 09:35

V nevlídném počasí dorazilo do Mokrého jádro skalních fanoušků v očekávání, zda ženy Mokrého dotáhnou do vítězného konce tažení letošní divizní sezónou 2016-2017.

A ty jim na hřišti odpověděli jednoznačnou výhrou. Od začátku zápasu se ženy snažily o nátlakovou hru a už v 5. minutě se Mokré dostalo do vedení. Do konce prvního poločasu nasázely soupeřkám z Hradiště celý půltucet gólů. A nezastavily se ani po přestávce.

Po výsledku 9:0 mohly už 3 kola před koncem soutěže propuknout vítězné oslavy, při kterých si poděkování užily hráčky i spokojení věrní fanoušci.

„Na holkách byla vidět patrná snaha pobavit diváky a zahrát si pěkný fotbal. Proto skóre narůstalo i díky tomu, že se holky z Hradiště snažily o otevřený fotbal. To však byla voda na mlýn našich hráček, které si dokázaly rychlou přechodovou fází připravovat brankové příležitosti,“ řekl trenér Jiří Hrabánek.

TJ Mokré - TJ Hradiště 9:0 (6:0)

Branky: Šturmová 5, Koláčková 2, Chaloupková, Rousková. Rozhodčí: Hora Karel. Diváků: 30.

TJ Mokré: Zákostelecká – Minaříková, Kroutlová, Šturmová, Chaloupková, Eliášová, Mačková, Rousková, Spergerová, Koláčková, Novotná, Zemanová, Jašková, Hrabánková.

TJ Hradiště: Vaňková – Veselá, Hynoušová, Jamburová, Kálalová, Nimburská, Sigmundová, Sitterová, Štefanová, Michalcová, Cinglová, Hrušková.

Napsal(a) TJ Mokré

18301051_1366706096742420_4404203006576724007 1Fotbalistky Mokrého kralovaly divizi žen.Fotbalistky Mokrého kralovaly divizi žen.Fotbalistky Mokrého kralovaly divizi žen.Fotbalistky Mokrého kralovaly divizi žen.

Kam dál?

SKP České Budějovice postoupil na Seterm Velké finále i přes prohru ve finále kvalifikaceSKP České Budějovice postoupil na Seterm Velké finále i přes prohru ve finále kvalifikace

SKP České Budějovice postoupil na Seterm Velké finále i přes prohru ve finále kvalifikace

čtvrtek, 11. května 2017, 09:02Dalším postupujícím do Seterm Velkého finále fotbalového turnaje E.ON Junior Cup je klub SKP České...

Ligová dělba bodů. V utkání Dynama s Pardubicemi branka nepadlaLigová dělba bodů. V utkání Dynama s Pardubicemi branka nepadla

Ligová dělba bodů. V utkání Dynama s Pardubicemi branka nepadla

středa, 10. května 2017, 22:20Netradičně ve středu nastoupili fotbalisté českobudějovického Dynama do zápasu Fortuna národní...

Písečtí fotbalisté s chutí porazili DomažlicePísečtí fotbalisté s chutí porazili Domažlice

Písečtí fotbalisté s chutí porazili Domažlice

středa, 10. května 2017, 21:44Po sobotní domácí porážce s Královým Dvorem se třetiligoví fotbalisté Písku představili před...

© 2011 - 2018 TRIMA CB, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení