Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Dorostenci táborského Meteoru nechali za sebou divizní favority

úterý, 8. ledna 2019, 09:19

Mladší dorost FK Meteoru Tábor ovládl na sklonku minulého roku prestižní vánoční halový turnaj pořádaný KFS Jč. kraje v třeboňské hale – Memoriál JUDr. Antonína Straky. Na meteorské hráče čekali soupeři, kteří jsou účastníci divizní soutěže – Jiskra Třeboň, Malše Roudné, SKP ČB a Dynamo ČB B.

Kategorie mladšího dorostu se hrála systém každý s každým dvakrát na 1 x 12 minut, Meteorští borci dokázali v sedmi zápasech zvítězit s drtivým skórem 23:10, získali celkem 21 bodů a zaslouženě si odvezli trofej za první místo.

Nejlepším střelcem a zároveň nejlepším hráčem celého turnaje se stal meteorský Petr Lachout, který vstřelil 9 branek. Úspěch je o to cennější, že svým věkem patří stále do kategorie starších žáků.

„Hráči podali výborný týmový výkon, vždy bojovali až do poslední minuty. Kaňkou na skvělém výkonu je jediná porážka s SKP ČB. Každý z hráčů přispěl notnou dávkou k celkovému prvenství,“ komentoval první místo v těžké konkurenci trenér Jiří Smetana.

FK Meteor Tábor, mladší dorost

Horní řada (zleva): trenér Smetana Jiří, Kopnický Martin, Hořejší Petr, Štrincl Filip, Makovec Martin, Lachout Petr, Benedikt Jan.
Dolní řada: Gura Antonín, Hera Nick, Široký Filip, Sedláček Vojtěch
Ležící: Kolář Vojtěch, Včelák Michal.

Napsal(a) Redakce | Foto FK Meteor Tábor

Kam dál?

Táborsko začalo přípravu s několika nováčkyTáborsko začalo přípravu s několika nováčky

Táborsko začalo přípravu s několika nováčky

pondělí, 7. ledna 2019, 19:31Táborsko zahájilo zimní přípravu na nový ročník F: NL. V pondělí 7. ledna se na Soukeníku sešlo s...

První sraz v roce 2019, Dynamo plné optimismuPrvní sraz v roce 2019, Dynamo plné optimismu

První sraz v roce 2019, Dynamo plné optimismu

pondělí, 7. ledna 2019, 15:59Odpočatí, dobře naladění a plní optimismu. Tak se jako každoročně sešli českobudějovičtí fotbalisté...

Růžičku těší, jak se Čimeličtí na konci podzimu zvedli. Od zimy je povede GrossmannRůžičku těší, jak se Čimeličtí na konci podzimu zvedli. Od zimy je povede Grossmann

Růžičku těší, jak se Čimeličtí na konci podzimu zvedli. Od zimy je povede Grossmann

neděle, 6. ledna 2019, 11:42SK SIKO Čimelice, klub z městečka na hlavním tahu do Prahy, převzal v létě bernartický kouč Pavel...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení