Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Jihočeský fotbal

Fotbalisté z Nové Vsi se pustí do práce s mládeží. Zvou děti na hřiště a do svého oddílu

úterý, 7. března 2017, 19:55

Jarní část mistrovské sezony týmu dospělých fotbalistů TJ Nová Ves je za dveřmi. A ti se na další bitvy v krajské soutěži, které se účastní poprvé v historii klubu, pilně připravují. A oddíl kopané nechce, aby zůstalo jen u této premiéry a novinky. Proto chystá nábor dětí do mládežnického oddílu kopané. A na ten všechny zve.

Nábor do fotbalového oddílu TJ Nová Ves se uskuteční v úterý 21. března a ve čtvrtek 23. března, vždy od 15:30 hodin ve sportovním areálu. Nábor je určen dětem ročníků narození 2007 až 2012. „Ale vítáni jsou i rodiče s mladšími dětmi, kteří by do budoucna měli zájem o zařazení ratolestí do oddílu kopané," připomínají organizátoři náboru.

TJ Nová Ves plánuje zapojit do fotbalového dění mládežnického oddílu maximální počet dívek i chlapců, kteří budou mít alespoň minimální pohybové předpoklady k tomuto populárnímu kolektivnímu míčovému sportu.

Březnový nábor povede zkušený trenér mládeže Jiří Vazač, který v minulých letech působil u mládeže v TJ Malše Roudné, kde společně s dalšími členy trenérského týmu vychoval několik úspěšných fotbalistů. Jiří Vazač má opravdu velice bohaté zkušenosti, po ukončení spolupráce s TJ Malše Roudné částečně působil u mládeže v FC N. Hodějovice.

Právě kvůli založení mládežnického oddílu výbor klubu oslovil tohoto bývalého fotbalistu TJ Nová Ves a zkušeného trenéra mládeže a dohodl se s ním na spolupráci. Společně s Jiřím Vazačem se bude o fotbalový potěr Nové Vsi starat také jeden z členů výboru a nápomocni při výchově fotbalové mládeže budou i hráči z týmu mužů.

Oddíl kopané TJ Nová Ves myslí na budoucnost a věří, že si tímto krokem nejen vychová skvělé fotbalisty, ale zároveň přispěje k rozvoji sportovních aktivit v obci. Nabízí dětem možnost sportovního vyžití v kolektivu.

Organizátoři březnového náboru mají připravené dovednostní aktivity na fotbalovém hřišti a malý uvítací balíček pro účastníky náboru. Pro rodiče bude připravené občerstvení a k dispozici budou i zástupci fotbalového oddílu, kteří odpoví na všechny dotazy ohledně organizačních a funkčních plánů. „Těšíme se na vás. Budeme rádi, když si děti své dovednosti a možnosti přijdou třeba jen zkusit," zvou na hřiště organizátoři náborových dnů.

PR text | Foto Miloslav Kusbach

Kam dál?

Čkyně i přes náročné soustředění zvládla zápas ve StrakonicíchČkyně i přes náročné soustředění zvládla zápas ve Strakonicích

Čkyně i přes náročné soustředění zvládla zápas ve Strakonicích

úterý, 7. března 2017, 19:22Z tradičního soustředění si Čkyně v sobotu odskočila poměřit síly na umělku do Strakonic s místním...

Derby Blatné s Borovany skončilo smírněDerby Blatné s Borovany skončilo smírně

Derby Blatné s Borovany skončilo smírně

úterý, 7. března 2017, 18:56V prvním březnovém sobotním dopoledni zajížděly borovanské ženy k prvnímu jarnímu mistrovskému...

SK Dynamo Č. Budějovice vyhrál E.ON Beach Junior Cup. Jako hlavní cenu získal letní pobyt v NizozemskuSK Dynamo Č. Budějovice vyhrál E.ON Beach Junior Cup. Jako hlavní cenu získal letní pobyt v Nizozemsku

SK Dynamo Č. Budějovice vyhrál E.ON Beach Junior Cup. Jako hlavní cenu získal letní pobyt v Nizozemsku

úterý, 7. března 2017, 16:22Druhý ročník turnaje v plážové kopané pro kategorii U9 vyhráli Jihočeši po dramatickém finále s FC...

© 2011 - 2018 TRIMA NEWS, s. r. o

Zavřít reklamu

Reklamní sdělení