Jihočeský fotbal

Střelecká fantazie Elišky Šturmové proti Plzni

čtvrtek, 13. dubna 2017, 18:30

Kdo v neděli dorazil do Mokrého na zápas prvního týmu divize žen s Plzní, byl svědkem nevšedního střeleckého koncertu Elišky Šturmové, která při výhře 10:0 vstřelila devět gólů! Jednou se trefila Tereza Koláčková.

Elišce se v zápase dařilo od začátku a první branku dala v 5. minutě, hattrick nastřílela za 22 minut. Poslední 9 branku vstřelila v 83. minutě, kdy zakulatila skóre na 10:0. Škoda, že o chvilku později, kdy mohla dát svou desátou branku, zastavila její střelu tyč. I tak byli všichni svědky nevídaného střeleckého představení. Výkon je nutno ocenit o to víc, že plzeňské hráčky nebyly odevzdané, jak napovídá výsledek, naopak patřily mezi lepší týmy v soutěži.

TJ Mokré - TJ Vodní stavby Plzeň 10:0 (4:0)

Góly: Šturmová 9, Koláčková. Diváků: 80.

Mokré: Zákostelecká – Minaříková, Novotná, Šturmová, Chaloupková, Eliášová, Mačková, Rousková, Jašková, Koláčková, Zemanová, Kroutlová, Hrabánková.

Plzeň: Krákorová – Králová, Hyťhová, Valečková, Sládková, Hrabalová, Třikačová, Troupová, Barnášová, Šidvicová, Černá, Slovnkaiová, Hanušová.

Napsal(a) TJ Mokré

Fotbalistky Mokrého (v bílém) vedou divizi s náskokem pěti bodů. Plzeň vyprovodily dvouciferným výsledkem.Fotbalistky Mokrého (v bílém) vedou divizi s náskokem pěti bodů. Plzeň vyprovodily dvouciferným výsledkem.Fotbalistky Mokrého (v bílém) vedou divizi s náskokem pěti bodů. Plzeň vyprovodily dvouciferným výsledkem.Fotbalistky Mokrého (v bílém) vedou divizi s náskokem pěti bodů. Plzeň vyprovodily dvouciferným výsledkem.

Kam dál?

Borovanská děvčata nastřílela Hradišti devět gólůBorovanská děvčata nastřílela Hradišti devět gólů

Borovanská děvčata nastřílela Hradišti devět gólů

středa, 12. dubna 2017, 18:08Do Borovan přijelo v 17. kole divize žen k mistrovskému zápasu mužstvo TJ Hradiště. Domácí hráčky...

Mabapa nestačila v Branicích na KapliciMabapa nestačila v Branicích na Kaplici

Mabapa nestačila v Branicích na Kaplici

středa, 12. dubna 2017, 11:33

Borovany vyhrály derby u VajgaruBorovany vyhrály derby u Vajgaru

Borovany vyhrály derby u Vajgaru

čtvrtek, 6. dubna 2017, 12:57Borovanské ženy odjížděly k dalšímu mistrovskému zápasu v divizi na hřiště do Jindřichova Hradce....