Sedmnáctka Táborska si zastřílela s Motorletem. Zářil Mischnik

čtvrtek, 11. května 2017, 13:51

Svěřenci Zbyňka Jaroše v kategorii U17 byli s Motorletem mimořádně produktivní. Roman Mischnik dal hattrick a patřil k nejlepším hráčům při domácím vítězství 6:0. Táborská šestnáctka v oslabené sestavě vysoko podlehla vedoucímu Motorletu. Na hřišti v Souši prohrálo Táborsko U19 s Mostem, když všechny tři góly obdrželo v posledních deseti minutách.

ČLD U19

MFK Most - FC MAS Táborsko 3:0 (0:0)

Sestava FCT: Zadražil – Větrovský, Víteček, Bouchal, Hofbauer (80. Laszák) - Dvořák, Schramhauser, Sazma – Mikuláštík (46. Hrubý), Radosta (59. Horváth), Vozihnoj.

Karel Musil, trenér U19: „Před utkáním jsme museli na poslední chvíli udělat změny v sestavě (zranění, nemoc). Odehráli jsme dobrý první poločas. Bylo tam výborné nasazení, bojovnost, prosazovali jsme se rychlým protiútokem, bohužel chyběl klid v koncovce. Druhý poločas jsme už nebyli tak aktivní, bylo tam hodně ztrát ve středu hřiště. Nezvládli jsme závěr utkání, nepokryli jsme hráče po standardní situaci. Tato branka rozhodla, potom jsme se už nedokázali prosadit a zbytečně jsme inkasovali další dvě branky. Máme mladý tým, druhý poločas odehrálo pět hráčů ročníku 2000 ,perspektivní, který sbírá zkušenosti. Přijdou rozhodující momenty, které nedokážeme zvládnout. A navíc chybí i štěstí… Musíme mu jít více naproti.“

ČLD U17

FC MAS Táborsko - SK Motorlet Praha 6:0 (4:0)

Branky: 21., 22. a 70. Mischnik, 15. Dědina, 30. Bouchal, 79. Mareš.

Sestava FCT: Duchoň – Bouchal, Fical, Rytíř, Hřídel – Horváth, Říha – Dědina, Strejček, Štefl (41. Mareš) – Mischnik (76. Danda).

Zbyněk Jaroš, trenér U17: „Dnes jsme celý týden završili tak, jak to má být. Jsem rád, že se na hřišti ukázala jak taktická práce, tak hlavně práce hráčů, kde byla u všech patrná bojovnost a nasazení. Tohle musí být prostě standard. Individuálně musím pochválit, ač to moc nedělám, Romana Mischnika, který nejen že dal hattrick, ale odvedl poctivý kus práce a ty tři góly jsou pro něj odměnou za extrémní nasazení. Nyní je nutné v tomto tempu odehrát zbylé zápasy jarní části, což je jasný úkol.“

ČLD U16

FC MAS Táborsko - SK Motorlet Praha 0:7 (0:5)

Sestava FCT: Nowák - Danda, Brabec, Sohler, Studenovský - Soukal, Brabec Matyáš, Ott (49. Červ), Nguyen, Kahoun (65. Belada)  - Dumbrovský.

Pavel Regásek, trenér U16: „V utkání s prvním týmem tabulky jsme bohužel po celou hrací dobu utkání hráli druhé housle. Soupeř byl výrazně lepší ve všech aspektech hry a bravurně dokázal proměňovat gólové příležitosti. Bohužel se ukázalo to, že momentálně není v našich silách takto silnému soupeři konkurovat. Do zápasu nemohl nastoupit zraněný Jindrák a opět jsme museli improvizovat. Záměrně nehráli naši dva nejlepší hráči, a to Fical se Strejčkem, kteří odehráli celé utkání za U17. Marně hledáme náhradu za tyto dva hráče, kteří jsou motivátory a přirozenými vůdci týmu. Momentálně nemáme v kádru hráče, který by se této role ujal a pozvedl ten prapor. Pak vypadá naše hra bohužel trochu odevzdaným dojmem.“