Táborskou devatenáctku trápí koncovka

středa, 19. dubna 2017, 21:49

Podruhé vyšli svěřenci trenéra Karla Musila střelecky naprázdno. Po porážce v Sokolově (0:2) podlehli stejným poměrem na Svépomoci v Táboře pražské Dukle.

U19 – Česká liga dorostu A

FC MAS Táborsko - FK Dukla Praha 0:2 (0:1)

Sestava FCT: Matoušek - Větrovský, Kmeťo, Vysušil, Laszák (75. Mikuláštík) - Dvořák, Schramhauser, Sazma (87. Říha) - Postřihač (63. Bouchal), Vozihnoj, Radosta (75. Volf).

Karel Musil, trenér Táborska U19: „V úvodu jsme měli příležitosti, opět nás zradila koncovka. Trest přišel po špatné reakci po dlouhém autu a nepokrytí hráče v pokutovém území. Do konce poločasu byl soupeř více na míči, my jsme špatně reagovali a posouvali se bez kontaktní hry. Přesto jsme měli další šance po dobrém napadání rozehrávky, ale opět chyběl důraz a klid. Druhý poločas jsme dostali Duklu pod tlak, výborně jsme řešili pokrytí prostoru, přišly šance, ale výběr zakončení byl špatný. Kluci poločas odjezdili, fotbalově řešili předfinální fázi, jenom ta koncovka. Soupeř nás potrestal v závěru z brejku, kdy jsme hráli na hranici risku. Musím za výkon poděkovat a věřit, že tu smůlu v koncovce prolomíme... Zároveň nám utkání ukázalo, že musíme ještě více pracovat v tréninku, beru to jako motivaci do další práce s týmem.“