Táborský dorost propadl s Motorletem

pondělí, 6. března 2017, 21:02

Devatenáctka Táborska hostila v prvním domácím střetnutí České ligy dorostu U19 pražský Motorlet. Na umělce na Soukeníku sehrála v poli vyrovnanou partii, ale góly dával jen soupeř. Táborští tak podruhé zůstali bez bodů.

Zbyněk Jaroš, trenér Táborska U19: „Utkání jsme nezvládli hlavně výsledkově, těžko mohu říct po výsledku 0:4, že herně ano. Přestože si myslím, že jsme soupeře přehrávali, ale na to se nehraje. Dostaneme gól z autu, potom házíme aut zase my a chyba a gól, to se nesmí prostě stávat. V prvním poločase jsme měli špatné podjištění, nezkracovali jsme hru a soupeř měl vypadlé míče, málo jsme běhali, výstavba byla kostrbatá, místo přečíslení křídel jsme to kopali pryč.  Tento tým má obrovský potenciál, to složení je výborné, ale bohužel nedaří se nám ho využívat, řekl bych, že i z důvodu, že nám prostě hráči každý týden vypadávají, mimo dlouhodobé marody zase čtyři hráči mimo a další dva z důvodu nemocí či zranění netrénovali apod… Pak to lepíme na zápas, házíme posty, protože nemáme varianty. Takže je to těžké. Samozřejmě se na to nechceme vymlouvat, ale roli to hraje. Druhý poločas byl herně na jednu branku, buď a nebo, bohužel jsme naše šance neproměnili a soupeř udeřil z ojedinělého brejku. Aktuálně si přeju, aby se kluci dali dohromady a abychom v týdnu měli už více lidí v procesu a mohli zase pracovat. Pokud neabsolvujeme kompletně nějaké cykly, pak to v zápasech bude vidět a je to vidět. Když budeme moct dávat hráče na posty, kde hrají pravidelně, bude to dobré. Tým musí mít natrénováno jako celek, což bohužel nemáme.“

FC MAS Táborsko – Motorlet Praha 0:4 (0:3)

Sestava FCT: Matoušek – Větrovský (70. Kmeťo), Anděl, Víteček (46. Bouchal), Laszák (80. Hofbauer) – Radosta, Dvořák (46. Mikuláštík), Schramhauser, Sazma, Vysušil – Vozihnoj.