Dorostenci Táborska získali skalp lídra přeboru

pondělí, 13. února 2017, 16:31

Po Dražicích se táborským dorostencům podařilo porazit dalšího okresního soupeře. Na umělém trávníku na Soukeníku přehráli soběslavský Spartak, jemuž uštědřili pět gólů. Krajský půlmistr stačil po přestávce jen korigovat porážku 2:5.

Zbyněk Jaroš, trenér dorostu Táborska: „Po Třeboni jsem říkal, že ten zápas nám pomohl k tomu, abychom se posunuli dál, a myslím, že v dalších utkáních se to naplno ukázalo. K úplné spokojenosti mi chybí asi jen to, že jsme měli v každém poločase pět až deset minut výpadek, ale jinak jsme odehráli výborné utkání. Kluci pracovali velmi tvrdě na tom, abychom byli agresivní a útoční, a to se nám v zápase hodně vyplatilo. Řekl bych, že jsme po celý zápas dominovali a jednoznačně vnutili soupeři naší hru. S tak kvalitním soupeřem, jako je Soběslav, si hodně ceníme jak výsledku, tak způsobu, jakým jsme k němu došli. Určitě takto bych si představoval, že bude vypadat náš herní projev v dalších utkáních.“

FC MAS Táborsko U19 – FK Spartak Soběslav 5:2 (2:0)

Góly: Vozihnoj 2, Hrubý 2, Radosta – Šmídmajer 2.

Sestava FCT: Matoušek (46. Novák) – Hofbauer (46. Větrovský), Volf, Anděl, Kmeťo (46. Bouchal) – Schramhauser, Dvořák, Hrubý, Sazma, Radosta – Vozihnoj.