HZL: Dorost SKP přejel Netolice, na tahu je Boršov

sobota, 25. února 2017, 19:13

Dorostenci českobudějovického SKP ani ve čtvrtém zápase Hlubocké zimní ligy neprohráli, Netolice porazili až nečekaně hladce 4:0 a jsou v čele skupiny B. Zítra jim ale může finálovou účast zatrhnout Boršov, pokud v sousedském derby s Kamenným Újezdem zvítězí rozdílem alespoň tří branek.

1. FC Netolice – SKP ČB dor. 0:4 (0:1)

Branky: 43. Kočer, 52. Cempírek, 75. M. Tůma, 76. Hüttner. Rozhodčí: Albert – Ryneš, Šťastný.

Netolice: Nárovec – P. Reindl, Kvapil, Daniel Andres, Vlášek, Šulc, Fux, Rokůsek, Tušl, Lukáš, Novák. Střídal: Plojhar.

SKP ČB dor: Komárek – Pučejdl, Tomek, Hüttner, Hanus, Nygmet, Měšťan, Marek, Volák, Čipera, Sypal. Střídali: Moudrý, Dudáček, Kočer, M. Tůma, Faktor, Cempírek.

SKP ČB je po výhře nad Netolicemi v čele skupiny B Hlubocké zimní ligy. A pokud zítra Boršov ztratí body, případně vyhraje nad K. Újezdem maximálně o dvě branky, postoupí premiérově do finále turnaje.

Tam mladíci nakročili až nečekaně snadným triumfem nad účastníkem I. B třídy Netolicemi. SKP spasili střídající hráči. Poločasové vedení zařídil Kočer, krátce po změně stran dal zápasu jasnější rozměr Cempírek, a když se v rozmezí minuty trefili Martinové Tůma a Hüttner, bylo o výsledku jasno. Pro Netolice to byla hodně hořká první porážka. Jak zítra odpoví Boršov?

Nedělní program (26. února): 10:00 K. Újezd – Boršov, 12:00 Hluboká – Čimelice, 14:00 Roudné - Protivín