Jihočeský fotbal

Jarní série Lišova nekončí, Ratibořští si odvezli „čtyřku“

středa, 19. dubna 2017, 12:33

Ratibořské Hory cestovaly k dalšímu střetnutí B třídy (sk. D) do města nábytku s přáním zastavit jarní jízdu druhého Lišova, který trestal chyby soupeře a na rozdíl o něj byl v koncovce efektivní. Připsal si čtvrtou jarní výhru a na vedoucí Lom ztrácí tři body. „Myslím si, že konečný výsledek je pro nás až příliš krutý,“ uvedl po porážce 0:4 ratibořský kouč Václav Hoffmann.

Hodnocení utkání očima trenéra Ratibořských Hor Václava Hoffmanna: „Na hřiště druhého celku tabulky do Lišova jsme jeli s cílem překvapit a pokusit se bodovat. Bohužel se nám ale nevydařil vstup do utkání a již v 5. minutě jsme z první střely domácích inkasovali. Po zbytek prvního poločasu jsme byli domácímu týmu herně vyrovnaným soupeřem, bohužel jsme se ale nedostali k vážnějšímu ohrožení domácí branky.

V úvodu druhého poločasu běžel Slavomír Mareš sám na brankáře domácích, ten ale jeho střelu vykopl na rohový kop. Po jeho rozehrání domácí po rychlém protiútoku navýšili své vedení na 2:0. V 60. minutě se agilní Slavomír Mareš opět prodral do gólové šance, ale ani tentokrát na domácího brankáře nevyzrál. Hned z následujícího protiútoku po zmatku v naší obraně domácí navýšili své vedení na 3:0. V 69. minutě pak po zcela jasném ofsajdu, který viděli všichni přítomní kromě pomezního rozhodčího, domácí uzavřeli skóre utkání na konečných 4:0. Myslím si, že konečný výsledek je pro nás až příliš krutý. Bohužel jsme se ale nevyvarovali individuálních chyb a naše finální zakončení bylo špatné.

Od příštího domácího utkání, které sehrajeme o pouti v sobotu 22. 4. od 17 s Dolním Bukovskem, pro nás začínají utkání, v nichž již budeme muset začít bodovat, abychom I. B třídu v Ratibořských Horách udrželi i pro příští sezónu. Zveme tímto na toto důležité utkání všechny naše věrné fanoušky a věříme, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.“

SK Lišov - SK Ratibořské Hory 4:0 (1:0)

Branky: 5. L. Mlýnek, 49. O. Mach, 61. Kandl, 69. D. Mlýnek. Rozhodčí: Žurek - Mráz, Hora. Diváci: 75.

Sestava Rat. Hor: Průša - Fišer, Prokeš, Geleta, Růžička - Blovský (83. L. Balík), Vaněček, Flachs, S. Mareš - Kutiš, P. Mareš (86. T. Hoffmann).

Napsal(a) SK Ratibořské Hory

Kam dál?

Sedmé domácí vítězství si Nová Ves připsala nad DřítníSedmé domácí vítězství si Nová Ves připsala nad Dřítní

Sedmé domácí vítězství si Nová Ves připsala nad Dřítní

středa, 19. dubna 2017, 12:16Favorizovaná N. Ves, která při historické účasti v B třídě stále nepoznala na domácím hřišti...

Víkendové výsledky mládeže FC PísekVíkendové výsledky mládeže FC Písek

Víkendové výsledky mládeže FC Písek

středa, 19. dubna 2017, 11:00Jak si o víkendu vedli písečtí dorostenci a žáci v bojích o důležité body?

Čimelice podržel v Oseku Lepič, Pávec je gólem v závěru nasměroval za výhrouČimelice podržel v Oseku Lepič, Pávec je gólem v závěru nasměroval za výhrou

Čimelice podržel v Oseku Lepič, Pávec je gólem v závěru nasměroval za výhrou

středa, 19. dubna 2017, 00:22Ve 21. kole krajského přeboru zavítaly druhé Čimelice do Oseka. Vzájemná bilance utkání vyznívala...