Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Jihočeský fotbal

Prodloužený víkend je plný fotbalu

pátek, 5. května 2017, 18:30

Druhý květnový víkend bude opět delší o pondělní státní svátek. Klasický program obohatí dohrávky z minulého kola. Na Den vítězství – osvobození od fašismu se bude dohánět zápasové manko ve všech krajských soutěžích. D skupina I. B třídy se hraje dokonce ve čtyřech dnech.

KAM ZA FOTBALEM?

Fortuna národní liga

SO 6. května: 10:15 FK Pardubice - FC MAS Táborsko, 17:00 1.SK Prostějov - SK Dynamo Č. Budějovice

ČFL

SO 6. května: 10:15 FC Písek - FK Králův Dvůr

NE 7. května: 17:00 SK Zápy - FC MAS Táborsko B

Divize, skupina A

SO 6. května: 13:30 Sokol Čížová - SK Senco Doubravka, 17:00 FC Rokycany - Malše Roudné, MFK Dobříš - SK Jankov

NE 7. května: 17:00 TJ Tatran Sedlčany - FK Slavoj Č. Krumlov

Ondrášovka krajský přebor

SO 6. května: 10:30 FK J. Hradec 1910 - TJ Hluboká nad Vltavou, Jiskra Třeboň - SK Rudolfov, 13:15 FC Písek B - Centropen Dačice, 17:00 FK Spartak Soběslav - TJ Osek, Sokol Planá nad Lužnicí - Sokol Želeč, SK Otava Katovice - FC ZVVZ Milevsko, FK Protivín - SK Ševětín, SK SIKO Čimelice - FK Olešník

PO 8. května (dohrávky): 15:00 Centropen Dačice - SK Otava Katovice, 17:00 TJ Osek - Jiskra Třeboň, FK Olešník - Sokol Planá nad Lužnicí, SK Ševětín - FC Písek B, Sokol Želeč - FK Protivín

I. A třída, skupina A

SO 6. května: 15:00 Šumavan Vimperk - FK Olympie Týn n/Vlt., 17:00 FK Vodňany - FC Chýnov, Sokol Sezimovo Ústí - SK Vacov

NE 7. května: 15:00 FK Nová Ves-Brloh - Sokol Bernartice, 17:00 TJ Dražice - FK Meteor Tábor, TJ Hradiště - TJ Blatná, FC ZVVZ Milevsko B - FK Tatran Prachatice

PO 8. května (dohrávky): 17:00 FK Olympie Týn n/Vlt. - Sokol Sezimovo Ústí, SK Vacov - FC ZVVZ Milevsko B

I. A třída, skupina B

SO 6. května: 13:30 SK Nemanice - FC Velešín, SK Planá - SK Čtyři Dvory, 14:30 FK J. Hradec 1910 B - Jiskra Nová Bystřice, 17:00 SK Dobrá Voda - Lokomotiva Veselí n/Luž., SK Větřní - TJ Nová Včelnice, Slavoj Hrdějovice - SK Slavia Č. Budějovice

NE 7. května: 17:00 Malše Roudné B - Lokomotiva Č. Budějovice

PO 8. května (dohrávky): 13:30 Lokomotiva Veselí n/Luž. - SK Větřní, TJ Nová Včelnice - SK Planá, SK Čtyři Dvory - SK Nemanice, 17:00 Lokomotiva Č. Budějovice - FK J. Hradec 1910 B, FC Velešín - Slavoj Hrdějovice

I. B třída, skupina A

SO 6. května: 13:30 Slavoj Ledenice - FC Mariner Bavorovice, Sokol Chvalšiny - Sokol Olešnice, Vltavan Loučovice - Sokol Kamenný Újezd, 17:00 Spartak Trhové Sviny - TJ Nová Ves, FC Šumava Frymburk - FK Dynamo Vyšší Brod, TJ Dříteň - Sokol Suchdol nad Luž.

NE 7. května: 17:00 FK Spartak Kaplice - Jiskra Chlum u Třeboně

PO 8. května (dohrávky): 17:00 Sokol Kamenný Újezd - FK Spartak Kaplice, Sokol Suchdol nad Luž. - FC Šumava Frymburk   

I. B třída, skupina B

SO 6. května: 13:30 FK Lažiště - SK Zliv, 15:00 Sokol Stachy - SK Čkyně, 17:00 SK Slavoj Volyně - Sokol Záblatí, FK Chelčice - 1.FC Netolice, SK Sedlec - FC Westra Sousedovice

NE 7. května: 15:00 Blaník Strunkovice - FC Vlachovo Březí, 17:00 SK Vacov B - SK Lhenice

PO 8. května (dohrávky): 17:00 SK Zliv - Blaník Strunkovice, 1.FC Netolice - FK Lažiště, SK Lhenice - SK Slavoj Volyně, SK Čkyně - SK Vacov B, FC Westra Sousedovice - Sokol Stachy

I. B třída, skupina C

SO 6. května: 13:30 Sokol Sedlice - Sokol Sepekov, AFK Smetanova Lhota - FK Junior Strakonice, SK Mirovice - Sokol Bělčice, Sokol Putim - FC Chyšky, 16:00 1.FC Boston Kluky - FC Alko Semice, 17:00 Otavan Štěkeň - TJ Božetice

NE 7. května: 15:00 TJ Osek B - TJ ZD Kestřany

PO 8. května (dohrávky): 13:30 FC Chyšky - TJ Osek B, 17:00 Sokol Sepekov - Sokol Putim, TJ ZD Kestřany - 1.FC Boston Kluky     

I. B třída, skupina D              

PÁ 5. května: 17:30 TJ Malšice - 1.FC Jistebnice, FK Sokol Třebětice - TJ Dolní Bukovsko

SO 6. května: 10:30 FK Řepeč-Opařany - SK Lišov, 17:00 Tatran Lomnice n/Luž. - Sokol Mladá Vožice, Sokol Kardašova Řečice - TJ Březnice

NE 7. května: 14:30 Jiskra Třeboň B - TJ Sokol Lom, 17:00 SK Ratibořské Hory - Sokol Slavonice

PO 8. května (dohrávky): 17:00 1.FC Jistebnice - SK Ratibořské Hory, TJ Březnice - Tatran Lomnice n/Luž., TJ Dolní Bukovsko - TJ Malšice, SK Lišov - FK Sokol Třebětice

Napsal(a) Redakce | Foto Jan Škrle

Kam dál?

Podle Libora Žáka překvapí Planá favorita ze ŽelčePodle Libora Žáka překvapí Planá favorita ze Želče

Podle Libora Žáka překvapí Planá favorita ze Želče

pátek, 5. května 2017, 10:30Prodloužený víkend bude klást na fotbalisty zvýšené nároky, protože v pondělí se navíc budou...

Táborsko hodlá narušit pohodu Pardubic a bodovatTáborsko hodlá narušit pohodu Pardubic a bodovat

Táborsko hodlá narušit pohodu Pardubic a bodovat

pátek, 5. května 2017, 10:02Podruhé v jarní sezoně Fortuna národní ligy vyráží FC MAS Táborsko k mistrovskému zápasu o den...

Minirepublikové soutěže mají za sebou první jarní kolo, zapojilo se do něj všech pět týmů SKP Č. BudějoviceMinirepublikové soutěže mají za sebou první jarní kolo, zapojilo se do něj všech pět týmů SKP Č. Budějovice

Minirepublikové soutěže mají za sebou první jarní kolo, zapojilo se do něj všech pět týmů SKP Č. Budějovice

čtvrtek, 4. května 2017, 17:53Všech pět týmů z oddílu SKP České Budějovice odehrálo svůj první jarní turnaj ve své kategorii...

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o