Jihočeský fotbal

Víkendová pozvánka: Na taháky jara do Čížové a Katovic

pátek, 21. dubna 2017, 13:31

Dvě významná střetnutí v bitvě o první místo se uskuteční v sobotu odpoledne. V divizní skupině A hostí vedoucí Čížová ambiciózní Motorlet Praha, který je třetí. V krajském přeboru je jasným šlágrem souboj třetích Katovic, které proplouvají odvetnou částí zatím bez ztráty kytičky, a první Soběslavi. Spartakovci drží na špici slibný devítibodový náskok. V A třídě se odehraje velké sousedské derby na Dobré Vodě, kam dorazí vrbenská Lokomotiva.

KAM O VÍKENDU ZA FOTBALEM?

FNL

NE 23. dubna: 17:00  FC Baník Ostrava - FC MAS Táborsko, 18:00 SFC Opava - SK Dynamo Č. Budějovice          

ČFL

SO 22. dubna:  10:15 FC Písek - FC Olympia Hradec Králové      

NE 23. dubna:  17:00 FK Tachov - FC MAS Táborsko B

Divize, skupina A

SO 22. dubna:  13:30 Sokol Čížová - FK Motorlet Praha, 14:00 FC Rokycany - FK Slavoj Č. Krumlov, 17:00 SK Klatovy 1898 - Malše Roudné, SK Senco Doubravka - SK Jankov 

1. liga dorostu U19

SO 22. dubna:  11:00 1. FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice

Ondrášovka krajský přebor

SO 22. dubna:  10:30 FK J. Hradec 1910 - TJ Osek, 13:15 FC Písek B - Sokol Želeč, 17:00 SK SIKO Čimelice - SK Rudolfov, Sokol Planá nad Lužnicí - TJ Hluboká nad Vltavou, SK Otava Katovice - FK Spartak Soběslav, FK Protivín - FK Olešník, Centropen Dačice - SK Ševětín       

NE 23. dubna: 10:30  Jiskra Třeboň - FC ZVVZ Milevsko

I. A třída, skupina A

SO 22. dubna:  15:00 Šumavan Vimperk - FK Meteor Tábor, 17:00 FK Vodňany - Sokol Bernartice, TJ Blatná - FK Tatran Prachatice, Sokol Sezimovo Ústí - FC Chýnov        

NE 23. dubna: 15:00  FK Nová Ves-Brloh - TJ Dražice, 17:00 TJ Hradiště - SK Vacov, FC ZVVZ Milevsko B  - FK Olympie Týn n/Vlt.  

I. A třída, skupina B

SO 22. dubna:  13:30 TJ Nová Včelnice - SK Nemanice, SK Planá - Lokomotiva Veselí n/Luž., 14:30 FK J. Hradec 1910 B - SK Slavia Č. Budějovice, 17:00 SK Dobrá Voda - Lokomotiva Č. Budějovice, FC Velešín - SK Čtyři Dvory, SK Větřní - Jiskra Nová Bystřice, Slavoj Hrdějovice - Malše Roudné B 

I. B třída, skupina A

SO 22. dubna:  13:30 Sokol Chvalšiny - Slavoj Ledenice, Vltavan Loučovice - FC Mariner Bavorovice, 17:00 Spartak Trhové Sviny - Sokol Olešnice, FC Šumava Frymburk - Jiskra Chlum u Třeboně, TJ Dříteň - Sokol Kamenný Újezd 

NE 23. dubna: 16:00  FK Dynamo Vyšší Brod - Sokol Suchdol nad Luž., 17:00 FK Spartak Kaplice - TJ Nová Ves          

I. B třída, skupina B

SO 22. dubna:  15:00 Sokol Stachy - FC Vlachovo Březí, 17:00 SK Vacov B - FC Westra Sousedovice, Blaník Strunkovice - SK Sedlec, SK Slavoj Volyně - SK Čkyně, FK Chelčice - SK Lhenice, SK Zliv - 1.FC Netolice

NE 23. dubna: 14:00  FK Lažiště - Sokol Záblatí   

I. B třída, skupina C

SO 22. dubna:  13:30 Sokol Sedlice - Sokol Bělčice, AFK Smetanova Lhota - TJ Božetice, FC Alko Semice - TJ ZD Kestřany, Sokol Putim - FK Junior Strakonice, 16:00 1.FC Boston Kluky - FC Chyšky, 17:00 Otavan Štěkeň - SK Mirovice        

NE 23. dubna:  15:00 TJ Osek B - Sokol Sepekov 

I. B třída, skupina D

SO 22. dubna:  10:30 FK Řepeč-Opařany - Sokol Mladá Vožice, 15:00 TJ Malšice - SK Lišov, 17:00 SK Ratibořské Hory - TJ Dolní Bukovsko, Sokol Kardašova Řečice - 1.FC Jistebnice     

NE 23. dubna: 10:00  Tatran Lomnice n/Luž. - Jiskra Třeboň B, 15:00 FK Sokol Třebětice - TJ Sokol Lom, 16:00 TJ Březnice - Sokol Slavonice

Divize žen

SO 22. dubna:  13:30 TJ Hradiště  - TJ Blatná, 14:00 Platan Protivín - Calofrig Borovany, 16:00 FK Spartak Kaplice - TJ Hrádek, 16:30 Sokol Jindřichův Hradec - TJ Mokré

Napsal(a) Redakce

Kam dál?

Divizní Jihočeši o víkendu neprohrají, věří Marcel TomášekDivizní Jihočeši o víkendu neprohrají, věří Marcel Tomášek

Divizní Jihočeši o víkendu neprohrají, věří Marcel Tomášek

pátek, 21. dubna 2017, 12:05Domácího prostředí si budou užívat jenom Čížová, ale přijede host nepříjemný, a to třetí Motorlet....

V souboji na špici věří Martin Wohlgemuth proti Soběslavi domácím KatovicímV souboji na špici věří Martin Wohlgemuth proti Soběslavi domácím Katovicím

V souboji na špici věří Martin Wohlgemuth proti Soběslavi domácím Katovicím

pátek, 21. dubna 2017, 10:30Šlágrem 22. kola krajského přeboru bude určitě atraktivní souboj lídra ze Soběslavi s domácími...

Fotbalisté Dynama smazali dvougólové manko a s Baníkem si body rozděliliFotbalisté Dynama smazali dvougólové manko a s Baníkem si body rozdělili

Fotbalisté Dynama smazali dvougólové manko a s Baníkem si body rozdělili

čtvrtek, 20. dubna 2017, 20:14Televizní šlágr 23. kola Fortuna národní ligy mezi čtvrtým Dynamem České Budějovice a momentálně...

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o