Jihočeský fotbal

Nová Ves vyhrála ve Frymburku a stále drží kontakt se špicí tabulky

středa, 12. dubna 2017, 14:24

Ve skupině A I. B třídy na sebe narazily třetí a čtvrtý tým tabulky. Nováček Nová Ves dokázal na horké frymburské půdě rozhodnout o svém vítězství již v prvním poločase, kdy se mezi střelce zapsal dvakrát Graman.

V zápase se Novoveským dařilo napadat soupeře a získávat odražené míče a z toho pramenila jejich převaha. Ve 23. minutě jim pomohl nejistý zákrok domácího brankáře Vítka, který si dalekonosnou střelu Gramana srazil do branky, 0:1. Ve 35. minutě se Neumann ml. ujal zahrávání rohového kopu, odvrácený balón se k němu vrátil, znovu poslal do centr do šestnáctky, na malém vápně našel kapitána Boháče, jenž neměl problém uklidit míč hlavou k tyči, 0:2. O dvě minuty později se skóre pohnulo znovu. Po ose Procházka - Neumann ml. - Graman skončil míč v brance domácích potřetí. Nádherná akce zároveň stanovila skóre první půle, 0:3.

Ve druhém poločase bylo k vidění po jedné penaltě na každé straně. Nejprve v 61. minutě po průniku Vávry do vápna a následném faulu zvýšil Procházka ránou pod břevno na 0:4. Na druhé straně fauloval střídající Neumann starší a Budík ranou k tyči pouze korigoval skóre na konečných 1:4.

U Lipna nechyběli ani fanoušci N. Vsi. „Děkujeme jim, že opět dorazili v tak hojném počtu a těšíme se na ně při dalším zápase,“ vzkázali novoveští hráči s pozvánkou na domácí utkání s Dřítní.

FC Šumava Frymburk – TJ Nová Ves 1:4 (0:3)

Góly: 78. Budík (pen.) – 23. a 37. Graman, 35. Boháč, 61. Procházka (pen.).

Sestava N. Vsi: Bartizal – Holzer, Boháč (K), Janeček, Pech – Neumann ml. (74. Neumann st.), Graman, Holý (41. Vávra), Brožka Radek – Procházka, Brožka Václav. Trenér Miroslav Pekárek.

Napsal(a) TJ Nová Ves

Kam dál?

SK Dynamo U10 získal na severu Čech 2. místoSK Dynamo U10 získal na severu Čech 2. místo

SK Dynamo U10 získal na severu Čech 2. místo

středa, 12. dubna 2017, 13:33V sobotu 8. 4. 2017 se pořádal fotbalový turnaj v Modré u Děčína pro ročníky 2007, kterého se...

Táborští dorostenci bodovali s hradeckou OlympiíTáborští dorostenci bodovali s hradeckou Olympií

Táborští dorostenci bodovali s hradeckou Olympií

středa, 12. dubna 2017, 13:19Mladší dorostenci Táborska se v 18. kole ČLD utkali s královéhradeckou Olympií. Na hřišti Viktorie...