Jihočeský fotbal

Fotbalové jaro začíná v krajských třídách a okresních přeborech

pátek, 24. března 2017, 12:13

Do druhé poloviny sezony vstoupí o víkendu I. A a I. B třídy. Bude zajímavé sledovat, jak si po dlouhé zimní přestávce povedou hlavní aspiranti postupu. Živo bude i na okresních trávnících. Startují přebory Č. Budějovic, Písku, J. Hradce a Strakonic. Víkendový výběr je o to pestřejší. Jen Fortuna národní liga a Juniorská liga mají kvůli reprezentaci přestávku.

Kam za fotbalem o víkendu?

ČFL

SO 25. března: 10:15 FC Písek - TJ Štěchovice, 10:30 FK Králův Dvůr - FC MAS Táborsko B

1. liga dorostu U19

SO 25. března: 14:00 FC Zbrojovka Brno – SK Dynamo ČB (UMT Br. Ivanovice)

Česká liga dorostu U19

NE 26. března: 10:00 SK Benešov – FC MAS Táborsko, 11:00 FK Baník Sokolov – FC Písek (UMT)

Divize, skupina A

SO 25. března:  13:30 Sokol Čížová - FC Viktoria Mariánské Lázně, 15:00 SK Senco Doubravka - Malše Roudné, MFK Dobříš - FK Slavoj Č. Krumlov          

NE 26. března: 15:00 SK Jankov - TJ Sušice         

Krajský přebor

SO 25. března: 13:15  FC Písek B - TJ Osek , 15:00 SK SIKO Čimelice - Jiskra Třeboň, SK Ševětín - TJ Hluboká nad Vltavou, Sokol Želeč - FK Olešník, Sokol Planá nad Lužnicí - FK Spartak Soběslav, SK Otava Katovice - FK J. Hradec 1910, FK Protivín - FC ZVVZ Milevsko, Centropen Dačice - SK Rudolfov      

I. A třída, skupina A

SO 25. března:  11:30 FK Tatran Prachatice - FC Chýnov, 15:00 TJ Blatná - FK Meteor Tábor, Sokol Sezimovo Ústí - FK Vodňany (UMT Soukeník)         

NE 26. března: 15:00 SK Vacov - FK Olympie Týn n/Vlt., FC ZVVZ Milevsko B  - TJ Dražice, FK Nová Ves-Brloh - Šumavan Vimperk, 18:30 TJ Hradiště - Sokol Bernartice  (UMT Písek)

I. A třída, skupina B

SO 25. března: 10:00  Slavoj Hrdějovice - SK Dobrá Voda, 10:15 SK Čtyři Dvory - Jiskra Nová Bystřice, 11:30 TJ Nová Včelnice - Lokomotiva Veselí n/Luž., SK Nemanice - SK Slavia Č. Budějovice,  SK Planá - Malše Roudné B, FC Velešín - Lokomotiva Č. Budějovice, SK Větřní - FK J. Hradec 1910 B 

I. B třída, skupina A

SO 25. března:  11:30 Sokol Chvalšiny - Vltavan Loučovice, 15:00 Jiskra Chlum u Třeboně - Sokol Kamenný Újezd, FK Dynamo Vyšší Brod - FC Mariner Bavorovice, FC Šumava Frymburk - Sokol Olešnice, TJ Dříteň - Slavoj Ledenice        

NE 26. března: 15:00 Sokol Suchdol nad Luž. - TJ Nová Ves (hřiště Chlum u Tř.), FK Spartak Kaplice  - Spartak Trhové Sviny

I. B třída, skupina B

SO 25. března:  15:00 Blaník Strunkovice - SK Vacov B, SK Slavoj Volyně - Sokol Stachy, FK Chelčice - SK Sedlec, SK Zliv - FC Westra Sousedovice, 1.FC Netolice - SK Čkyně     

NE 26. března: 10:30 Sokol Záblatí  - SK Lhenice, 14:00 FK Lažiště - FC Vlachovo Březí        

I. B třída, skupina C

SO 25. března:  10:15 Sokol Putim - AFK Smetanova Lhota, 11:30 FC Alko Semice - Sokol Bělčice (hř. Albrechtice), 15:00 1.FC Boston Kluky - TJ Božetice, Otavan Štěkeň - Sokol Sedlice         

NE 26. března: 15:00 FC Chyšky - Sokol Sepekov, TJ ZD Kestřany - FK Junior Strakonice, TJ Osek B - SK Mirovice       

I. B třída, skupina D

SO 25. března:  11:00 TJ Malšice - FK Řepeč–Opařany, 11:30 Sokol Slavonice - SK Lišov, 15:00 1.FC Jistebnice - TJ Dolní Bukovsko, Tatran Lomnice n/Luž. - FK Sokol Třebětice, SK Ratibořské Hory - Jiskra Třeboň B, Sokol Kardašova Řečice - Sokol Mladá Vožice      

NE 26. března: 15:00 TJ Březnice - TJ Sokol Lom

Divize žen

SO 25. března:  14:00 Calofrig Borovany  - TJ Vodní stavby Plzeň, 15:00 FK Mabapa - TJ Hradiště

NE 26. března: 11:00 FK Spartak Kaplice - Platan Protivín, 13:00 TJ Blatná - 1.FK Příbram, 14:30  TJ Hrádek - Sokol Jindřichův Hradec  

Okresní přebor Českobudějovicka

SO 25. března:  10:30 Sokol Neplachov - SK Dobrá Voda B, 13:30 FK Boršov n.Vltavou - TJ Nové Hrady, SK Mladé - Calofrig Borovany, SK Jankov B/Dubné - Slavoj Hrdějovice B, TJ Hraničář Horní Stropnice - FK Olympie Týn n.Vlt. B  

NE 26. března: 10:15 SK Čtyři Dvory B - Temelín/Olešník B, 15:00 Hluboká n.Vltavou B - Slavoj Srubec

Okresní přebor Jindřichohradecka

SO 25. března:  15:00 FK Stará Hlína - SK Popelín 1932, Jiskra Strmilov - SK Novosedly n/Než., Blesk Klikov - FK Studená         

NE 26. března: 10:30 Hraničář Staňkov - Sokol Stráž n. Než., 15:00 Dyje Staré Hobzí - TJ Kunžak, N. Bystřice B/Číměř - Sokol Suchdol n/Luž. B, Sokol Halámky/FC Hranice - Lokomotiva České Velenice 

Okresní přebor Písecka

SO 25. března:  14:00 SK Oslov - TJ Borovany, 15:00 Sokol Bernartice B - TJ Albrechtice n.Vltavou, TJ Podolí II - Sokol Záhoří, TJ Králova Lhota - TJ Hradiště B, Sokol Krč - TJ Kostelec nad Vltavou   

NE 26. března: 15:00 Sokol Čížová B - TJ ZD Kovářov, Blaník Milenovice - FK Protivín B      

Okresní přebor Strakonicka

SO 25. března: 15:00  Otavan Poříčí - TJ Blatná B, TJ Dražejov - TJ Radošovice, SK CIVA Trans Rovná - Sokol Střelské Hoštice, Sokol Cehnice - Sokol Malenice

NE 26. března: 15:00 SK Otava Katovice B - Sokol Bavorov, Sokol Doubravice - TJ Čestice, FK Vodňany B - TJ Lom       

Okresní přebor Táborska

NE 26. března:  16:00 Sokol Sezimovo Ústí  B - FK Spartak Soběslav B (UMT Soukeník, dohrávka 10. kola)

Napsal(a) Redakce | Foto Miloslav Kusbach

Kam dál?

Daniel Souček z FC MAS Táborsko opět reprezentujeDaniel Souček z FC MAS Táborsko opět reprezentuje

Daniel Souček z FC MAS Táborsko opět reprezentuje

pátek, 24. března 2017, 11:58Mladý hráč A týmu FC MAS Táborsko Daniel Souček (ročník 1998) aktuálně pobývá na reprezentačním...

Ideální jedenáctka KP: První jarní hattrick zařídil Jindra, druhá uhájená nula ŠevětínaIdeální jedenáctka KP: První jarní hattrick zařídil Jindra, druhá uhájená nula Ševětína

Ideální jedenáctka KP: První jarní hattrick zařídil Jindra, druhá uhájená nula Ševětína

čtvrtek, 23. března 2017, 21:58O tři góly zaznamenané jedním hráčem se jako první v odvetné části postaral dačický Tadeáš Jindra....

Jč. KFS schválil listiny rozhodčích a delegátů na jaro 2017Jč. KFS schválil listiny rozhodčích a delegátů na jaro 2017

Jč. KFS schválil listiny rozhodčích a delegátů na jaro 2017

čtvrtek, 23. března 2017, 11:05Výkonný výbor Jč.KFS 13. března 2017 potvrdil předložené nominační listiny rozhodčích a delegátů...

© 2011 - 2017 TRIMA CB, s. r. o