Příprava: Včelnice dál vítězí, Rudolfov si vyšlápl na divizní Jankov. Čížová sehrála poslední přátelák

neděle, 26. února 2017, 17:20

AKTUALIZOVÁNO - Už jen čtrnáct dní zbývá do startu jara v ČFL, divizi a krajském přeboru. V sobotní přípravě si rezerva Táborska poradila s divizním Pelhřimovem 4:1. Ani jihočeský zástupce divize Jankov nedokázal bodovat, na Složišti prohrál s Rudolfovem 2:3. Jinak se ale mužstvům z krajského přeboru dařilo se střídavými úspěchy. Zvítězit dokázalo pouze béčko Písku v Dobříši, naopak Katovice (za 35 minut obdržely pět gólů!) a Planá podlehly soupeřům z nižších soutěží. V neděli N. Včelnice rozdrtila Pacov, Č. Krumlov remizoval s Olešníkem, smírně hrála také Čížová v Praze s Brandýsem.

Sobotní výsledky

FK Pelhřimov – FC MAS Táborsko B 1:4 (1:2)

Góly FCT: Kostka 2, Týnavský a Turek. Hráno na UMT Pelhřimov.

Sestava FCT: Blažek (46. Hňup) – Týnavský, Suchan (46. Chotovinský), Škarda, Mácha – Turek (63. Král), Peterka, Novák, Král (46. Rabiňák), Nehoda (73. Suchan) – Kostka. Poločasový náskok potvrdil dvěma góly v posledních zápasech střelecky disponovaný Vojtěch Kostka. Generálku sehraje Táborsko B příští neděli s Č. Krumlovem.

SK Rudolfov - SK Jankov 3:2 (0:1)

Góly: Baščevan, Ryneš, Pouzar - Popelka, Maršán. Hráno na UMT Složiště.

Stav ve druhé půli vypadal pro Rudolfov hrozivě. Po gólu Maršána (v pondělí oslaví 32. narozeniny) to bylo 0:2, ale Rudolfov zapnul a po řadě šancí otočil stav. Dobře zachytal místo zraněné jedničky Teringla 17letý brankář Kotek, vítěznou trefu obstaral Pouzar. „Kluci mi udělali radost, vítězství nad divizním soupeřem potěší. Ale stále máme na čem pracovat, abychom se co nejlépe připravili na jaro,“ uvedl trenér Rudolfova Otakar Matouš.

Sokol Bernartice – SK Otava Katovice 5:2 (5:1)

Góly: 24. a 32. Václav Homola, 4. Trantina, 18. Kovář, 35. Adam Rakovan - 9. Koutský, 55. Zoubek. Rozhodčí: Ťupa. Bez karet. Diváků: 20. Hráno na UMT Milevsko.

Bernartice: Tomáš Fučík - Kovář, Mrkáček, Trantina, Tomáš Češka - Kukrál, Kloboučník - Václav Homola, Psohlavec, Mir. Suchopár - Adam Rakovan. Střídali: Radek Sláma, Pavel Schorník. Trenéři Petr Vašíček a hrající Pavel Schorník.

Katovice: Švehla - Kočí, Hajdušek, Blatský, Horejš - Miklas, Schánělec, Zoubek, Repa - Koutský, Uher. Střídali: Hromíř, Požárek. Trenér Roman Malý.

MFK Dobříš - FC Písek B 1:2 (0:1)

Góly Písku: Hudák, Votava. Hráno na UMT Dobříš.

Sokol Planá n. Lužnicí – Sokol S. Ústí 0:2 (0:0)

Góly: Sazma, Kutner. Hráno na UMT Soukeník. Sezimovoústečtí porazili dalšího účastníka krajského přeboru. Na umělce na Soukeníku o tom rozhodli dvěma góly ve druhé půli.

SK Slavia ČB – SK Ševětín 3:1 (1:0)

Góly: Pauch 2, Petr Kindermann – Petr Novotný. Hráno na UMT v Třeboni. Slávisté měli po soustředění a dokázali zdolat po Třeboni další tým z vyšší soutěže.

Malše Roudné B – Spartak T. Sviny 3:2 (2:1)

Góly: Stegbauer (11), Samek, Svobodný - J. Macák, Vrábek (11). Hráno na UMT v Roudném.

FK J. Hradec 1910 - Nondorf SCU Koller zrušeno

Utkání, které se původně mělo hrát na umělce ve St. Hlíně, bylo zrušeno z důvodů nemoci rakouského týmu.

1. CL U19: Slavia Praha – SK Dynamo ČB 7:1 (2:1)

Góly: 22. Vyskočil, 25. Hönig, 61. a 62. Vejvar, 65. Bucha, 83. vlastní, 88. Bielesz – 40. Chylík. Hosté po přestávce propadli na celé čáře.

Dynamo: Luksch – Řehoř, Kočí, Jáša, Ardamica – Lindák, Tomek, Štifter (72. Collin), Matoušek (68. Dolejšek), Šplíchal (77. Vlk), Chylík.

SK Dynamo ČB U17 - FC Písek U17 2:0 (1:0)

Hráno na Složišti. Sestava Písku: Krt (Pícha) - Peroutka, Říha, Jindrle, Jiskra - Touš, Dvořák (Sládek), Rajzl (Řezáč), Hrdlička - Vítovec, Gažík. „Na Dynamu jsme odehráli dobré utkání a potvrdili herní zlepšení z posledních zápasů. Pozitivum je skutečnost, že i s tak kvalitním soupeřem jsme si dokázali vytvořit stoprocentní šance,“ zaznělo z píseckého tábora.

Zimní turnaj STARZ Strakonice Na Sídlišti

FK Junior dorost ST – FK Vodňany 2:2 (1:0)

Góly: Bálek, Beran - Mráz, Moudrý. Rozhodčí: Bernas. UMT Strakonice.

Nedělní výsledky

TJ Nová Včelnice - TJ Slavoj Pacov 7:1 (4:0)

Góly: Pacholík, Nebeský, Didek, L. Šlapanský, Průša, M. Hornát, Mareš. Hráno na UMT v Kamenici n. Lipou.

N. Včelnice: Holický - Průša, Blažek, L. Šlapanský, Berounský - Didek, V. Hornát, Jaroš, Mareš - Pacholík, Nebeský. Střídali M. Hornát, Tuček, Vokuš, O. Šlapanský.

TJ Žichovice – FC Westra Sousedovice 2:0 (1:0)

Góly: Prchlík, R. Beneš.

Blaník Strunkovice nad Blanicí – FK Nepomuk 6:4 (2:2)

Góly: Šabršula 3, Šimčík 2, Klein - Baran Marek 2, Baran Michal, Vokurka. Rozhodčí: O. Novotný.

Jiskra Třeboň – FC Velešín 2:1 (0:0)

Góly domácích: 66. Průcha, 81. Holzepl. Hráno na UMT Třeboň. Domácí měli velkou marodku, zahrálo si jen jedenáct hráčů. Třikrát nastřelili tyč a vítězný gól dali až devět minut před koncem. „Snad budou všichni hráči na generálku s Pelhřimovem k dispozici,“ posteskl si manažer Třeboně František Švaňa, který nevyloučil dodatečné posílení kádru.

FK Olešník – FK Slavoj Č. Krumlov 2:2 (1:1)

Góly: Dudek 2 – Carda, Wagner. Hráno UMT Hluboká. Slavoj se musel obejít bez kapitána Beránka. „Opět jsme se nevyvarovali zbytečných chyb,“ poznamenal krumlovský kouč Václav Domin, jehož svěřenci se na závěr přípravy střetnou s třetiligovým béčkem Táborska. Na hlubocký turnaj dorazí kombinovaný celek Slavoje.

FK Brandýs nad Labem – Sokol Čížová 1:1 (0:0)

Gól Čížové: 88. (11) Jirouš Hráno UMT ČAFC Praha. Pro Čížovou to byl poslední zápas zimní přípravy. „Soupeř se ujal v 59. minutě vedení, za nás srovnával v závěru z penalty Jirouš po faulu na Zahrádku. V generálce jsme měli hrát s béčkem Táborska, ale nesouhlasili jsme s přeložením na neděli, takže příští víkend budou mít hráči volno a pak zahájíme jaro s prvními K. Vary,“ uvedl čížovský manažer Vladimír Vávra.