Z přípravy: Povedený obrat Táborska, vysoká porážka Čížové na Vyšehradě

neděle, 29. ledna 2017, 19:43

O víkendu byla na pořadu velká porce přípravných zápasů. Jihočeský fotbal je měl pod drobnohledem a v uceleném sumáři vám je může servírovat.

FC Slovan Liberec U21 – FC MAS Táborsko 2:3 (1:0)

Góly: Markovič, vlastní Běloušek - Musiol 2, Běloušek. Hráno v sobotu 28. 1. 2017 na UMT Vyšehrad v rámci Tipsport ligy.

Táborsko, 1. poločas: Řehák – Landovský, Navrátil, Toml, Klusák – Džafić, Nešický, Javorek, Mrsić – Musiol, Mrázek. 2. poločas: Toma – Hovorka, Navrátil, Běloušek, Souček – Džafić, Kalvach, Kučera, Nešický, Ciku – Musiol. Trenér Roman Nádvorník.

Táborsko v sobotním dopoledni otočilo po přestávce vývoj střetnutí s libereckou juniorkou. Všechny góly si připravilo po standardních situacích. „Musím u týmu ocenit jeho morální sílu, díky které dokázal otočit stav utkání. Vytvořili jsme si řadu příležitostí, ale dlouho jsme nedokázali dopravit míč za záda libereckého gólmana. Třikrát jsme nastřelili břevno a dvakrát tyč. Navíc jsme si dali vlastní gól. Tohle nakonec naši hráči překonali a silou vůle nepříznivý stav zvrátili,“ řekl Jihočeskému fotbalu trenér Roman Nádvorník.

FC Vysočina Jihlava – SK Dynamo Č. Budějovice 2:3 (1:2)

Góly: 45. Rabušic, 47. Rabušic – 11. Kadula, 29. Wermke, 50. Matějka. Hráno v sobotu 28. 1. 2017 na UMT Jihlava. Více zde

Č. Budějovice, 1. poločas: Hajdušek – Klesa, Šourek, Novák, Funda – Kladrubský, Hála – Vopat, Kadula, Wermke – Táborský. 2. poločas: Staněk – Kladrubský, Šourek, Jáša, Vaněk – Čermák, Čavoš – Wermke, Táborský, Pešek – Matějka.

FC Písek - SS Ostrá 1:1 (0:0)

Góly: 53. Řezáč - 65. Mařík. Hráno v sobotu 28. 1. 2017 na UMT Písek. Více zde

Písek: Varyš - Řehák, Havel, Rendla, Sajtl (66. Velek) - Voráček, Milec, J. Held (72. Sajtl), Hlinka (38. Uhlík) - Řezáč, M. Held.

FK Admira Praha – FC MAS Táborsko B 1:4 (1:2)

Góly Táborska: Froněk 2 (1 z pen.), Bakule, Kostka. Hráno v sobotu 28. 1. 2017 na UMT Xaverov.

Táborsko B: 1. poločas: Hňup – Vysušil, Suchan, Chotovinský, Škarda – Turek – Rabiňák (Bakule), Peterka, Froněk, Polanský – Karvánek. 2. poločas: Zadražil – Vysušil, Kozel, Chotovinský, Škarda – Turek – Bakule (Bouška), Král, Froněk, Polanský – Kostka.

Pražané sice rychle vedli, ale pak už úřadovala táborská rezerva, která na umělce v Xaverově zvrátila do přestávky stav a po ní přidala další dvě branky. Z penalty vyrovnal Froněk, druhý gól přidal Bakule, třetí Kostka a skóre uzavřel nejlepší hráč Froněk.

SK Dynamo ČB U21 - SK Jankov 0:0

Hráno v sobotu 28. 1. 2017 na UMT Složiště. Více zde

Dynamo U21: Coufal - Krejčí, Frnoch, Škoda, Dolejšek - Fišer, Rottenborn, Kořínek, Collin, Bálek – Matoušek. Střídali: Rothbauer, Smetana, Vlk.

Jankov: Hejníček - Jirkovský, Cimerhanzl, Kroneisl, Zajíc - Pancíř, Maršán, Šebelka, Rytíř, Beránek – Kollár. Střídali: Pavelec, Šiller, Bürger, Lošek, Popelka, Šulc, Sedlic, Stejskal, Fajtl.

FK Slavoj Vyšehrad – Sokol Čížová 8:1 (4:1)

Branka Čížové: 10. Kočí. Hráno v neděli 29. 1. 2017 na UMT Vyšehrad.

Čížová: Satrapa – Zahrádka, Rozhoň, Zikmund, Held – Chumel, Kočí, Fenyk, Nečas – Chytrý, Polodna. Střídali Dvořák a několik testovaných hráčů.

Na první přípravu budou chtít Čížovští rychle zapomenout. Na Vyšehradě jim chyběli Novák, Jirouš a Janda, na druhou stranu trenér Staroba zkoušel tři hráče z Příbrami. Kočí stačil ještě srovnat na 1:1, ale pak už existovalo na hřišti jen jedno mužstvo. „Podali jsme ostudný výkon,“ posteskl si funkcionář Sokola Vladimír Vávra.

FK Slavoj Č. Krumlov – SK SIKO Čimelice 2:2 (2:2)

Góly: 12. a 27. Beránek – 18. a 33. Hegenbart. Hráno v sobotu 28. 1. 2017 v rámci Hlubocké zimní ligy. Více zde

Č. Krumlov: Votýpka – Švec, Kabele, Dudák, Mravec – Tůma, Wagner, Novák, Persán – Beránek, Carda. Střídali Trnka (B), Hofmann, Neckář, Strapek, Matěják, Sekyra. Trenér Václav Domin.

Čimelice: Slavík – Hadáček, Fara, Pšenička – Nekl, Káš, Nosek, Froněk, Svojše, Pávec  – Hegenbart. Střídal Petráš. Trenér Tomáš Smrčina.

TJ Hluboká n/Vltavou – Malše Roudné 3:5 (2:2)

Góly: Legdan, T. Adam, Rubick – O. Otepka 2, L. Vávra, Tušer, Budín. Hráno v sobotu 28. 1. 2017 v rámci Hlubocké zimní ligy. Více zde

Hluboká: Brašnička - Říha, Legdan, Antoš, Čermín – Rubick, Němec, Hájek, Tauber – T. Adam, Křiváček. Střídali Hošek (B), Čuhaj, Trnka, Krátký. Trenér František Cipro.

Roudné: Konečný – Vogl, Průcha, Turek – Bartoš, Tušer, O. Otepka, Růžička, L. Vávra – Píša, M. Otepka. Střídali Hřebejk (B), Král, Samek, Budín. Trenér Rudolf Otepka.

Lokomotiva Veselí n/Lužnicí – FK Olešník 0:2 (0:1)

Góly: 20. Dudek, 67. Pešek. Hráno v neděli 29. 1. 2017 na UMT Stará Hlína.

Olešník: M. Studnička – Nýdl, Chlumecký, J. Studnička, Dráb – Jirkovský, Šíma, Červenka, Dudek – Tresl, Štos. Střídali Kříž, Pešek.

Olešnický trenér Ladislav Táborský k vítězství nad Veselím pro náš portál poznamenal: „Byl to typický zápas ze začátku sezony. Oba týmy vyrobily řadu chyb, ale také předvedly nemálo vydařených akcí. Soupeř vůbec nehrál špatně, ale tentokrát jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli. Musím pochválit i hřiště, to byla pro kluky radost hrát na takovém povrchu. O příštím víkendu hrajeme s kombinovaným Roudným.“

SK Votice – Sokol Želeč 2:0 (0:0)

Hráno v sobotu 28. 1. 2017 na UMT Votice.

FC ZVVZ Milevsko – FC MAS Táborsko U19 3:3 (2:2)

Góly za ZVVZ: Barda 2, Málek. Hráno v sobotu 28. 1. 2017 na UMT Milevsko.

SK Ševětín – TJ Dolní Bukovsko 3:3 (1:2)

Góly: Klapuš, R. Novotný, Hindy - Cihla 2, Venčovský. Hráno v neděli 29. 1. 2017 na UMT Stará Hlína v rámci Regent Cupu.

Sokol Sedlec-Prčice - Sokol Chyšky 2:1 (1:1)

Sokol Chrášťany - Olymp Tábor 8:3 (3:2)

Hráno v neděli 29. 1. 2017 na UMT Milevsko.

FK Spartak Soběslav – FC Velešín zrušeno. Nehrálo se z důvodu rozsáhlé marodky v týmu Velešína.